צפו: קטע קצר מתוך סרט האנימה Batman Ninja

סרט האנימה Batman Ninja, פרויקט של וורנר ברוס שמשך אליו מספר שמות מעניינים מתוך תעשיית האנימה היפנית, יהיה זמין לצפייה בפלטפורמות דיגיטליות כבר השבוע

יש מי שאומרים שאנימה הופכת כל דבר לטוב יותר, אבל מה קורה כאשר לוקחים משהו שכבר מעולה כמו העולם של באטמן ונותנים לו את הטאץ' תוצרת ארץ השמש העולה? קטע קצר שפורסם מתוך סרט האנימה Batman Ninja נותן לנו טעימה ממה שצפוי לנו.

הקטע שמצורף מטה פורסם לראשונה באופן בלעדי באתר Anime News Network במהלך סוף השבוע האחרון, והוא מתאר כיצד באטמן מביס קבוצה של סמוראים מן העבר שמנסה לחסל אותו.

למי שאינו מכיר, הנה תקציר העלילה של Batman Ninja:

"Batman Ninja לוקח אותנו למסע אל העבר כאשר מכונת הזמן של גורילה גרוד מעבירה רבים מהאויבים הגרועים ביותר של באטמן אל יפן הפיאודלית, יחד עם האביר האפל עצמו וכמה מבני בריתו. הנבלים הופכים ללורדים פיאודלים ששולטים בארץ המפולגת, כאשר הג'וקר עומד בראש. מנותק מאספקה של ציוד היי-טק, באטמן חייב להישען על האינטלקט שלו ושל בני בריתו כדי להחזיר את הסדר לקדמותו ולשוב אל העיר גות'האם בהווה".

מאחורי Batman Ninja עומדים כמה שמות מעניינים בתעשיית האנימה, ביניהם ג'ונפיי מיזוסאקי (Junpei Mizusaki), מפיק אנימציות הפתיחה של JoJo's Bizzare Adventure; קאזוקי נאקאשימה (Kazuki Nakashima), התסריטאי של הסדרות Gurren Lagann ו-Kill la Kill; יוהוגו קאנו (Yuugo Kanno), שלקח חלק בסדרות Psycho-Pass ו-Ajin, ילחין את פס הקול; וטאקאשי אוקאזקי (Takashi Okazaki), יוצר המנגה של Afro Samurai שבפרויקט זה משמש כמעצב.

וורנר ברוס עתידים להוציא את Batman Ninja כבר ביום שלישי הקרוב לצפייה בפלטפורמות הדיגיטליות למיניהן. ב-8 במאי הוא יהיה זמין גם בגרסאות לבלו-ריי ו-DVD.

תגובות

במאמר זה

נגישות