תמונות ופרטים חדשים של הסרט אנטמן והצרעה

הבמאי של אנטמן והצרעה, פייטון ריד, מדבר על הליהוק של הדמות האנטגוניסטית בסרט החדש. וגם: איך סוף הסרט הקודם השפיע על הדמות של הפ?

על אף שהשבוע העיניים של כולנו נשואות אל מלחמת האינסוף שיוצא לאקרנים בסוף השבוע, ישנם עוד כמה סרטים של מארוול שנמצאים באופק. אחד מהם הוא אנטמן והצרעה, סרט ההמשך של אנט-מן משנת 2015.

נתחיל הפעם משתי התמונות החדשות שפורסמו מתוך הסרט ומציגות את שתי הדמויות הראשיות, סקוט לאנג והופ ואן דין, בפעולה:

ועכשיו נעבור לדון על הפרטים החדשים מתוך עלילת אנטמן והצרעה. שימו לב כי המידע שלהלן עלול להכיל ספויילרים לסרט הראשון, אז מכאן והלאה המשך הקריאה הוא על אחריותכם.

בסוף הסרט הראשון, סקוט לאנג הצליח להיכנס למימד הקוואנטום ולחזור ממנו בחתיכה אחת. דמות נוספת שידוע שנכנסה למימד הזה אבל לא הצליחה לחזור היא ג'אנט ואן דין, (מישל פייפר, שגילמה בזמנו את קאט-וומן בסרט של טים ברטון), אמה של הופ. אבנגלין לילי, שמגלמת את הופ, מסבירה כיצד ההתפתחויות הללו מהסרט הקודם משפיעות על דמותה בסרט הנוכחי:

"סקוט נכנס למימד הקוואנטום בסרט הראשון וחזר, משהו שחשבו שבלתי אפשרי. השאלה שעלתה היא, האם ג'אנט תחזור? אז במהלך כל הסרט הדמות שלי נחושה למצוא דרך להגיע לשם ולהחזיר אותה".

עוד פרט מידע מעניין שנחשף הוא שהאנטגוניסט של אנט-מן והצרעה הוא דמות בשם גוסט (Ghost, רוח רפאים). השחקנית חנה ג'ון-קאמן לוהקה לתפקיד, ואם השם שלה נשמע לכם מוכר אולי זה בזכות השתתפותה בשני פרקים מתוך מראה שחורה, כמו כן בתפקידים קטנים בסרטים שחקן מספר אחת וטומב ריידר. עושה רושם שזה הולך להיות התפקיד המרכזי הראשון שלה על המסך הגדול.

הנה מה שהיה לבמאי הסרט, פייטון ריד, להגיד על הליהוק:

"הדמות של גוסט יכולה להיות זכר, נקבה, כל דבר. אז זה נראה לנו מעניין יותר ללהק אישה. הכוח העיקרי של גוסט הוא לעבור דרך חומר מוצק. יש לה כל מיני וריאציות של הכוח הזה, מה שמקשה לאנטמן ולצרעה להתמודד נגדה".

אנטמן והצרעה יגיע אל אולמות הקולנוע בארץ ב-5 ביולי.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות