צפו: פוסטר וטריילר ראשון לעונה השלישית של Attack on Titan

החומרים החדשים שיצאו לקראת העונה השלישית של Attack on Titan מלמדים כי מעתה הדמויות יאלצו להילחם לא רק בטיטנים אלא גם באויבים אנושיים מבפנים

Attack on Titan 3

העונה השלישית של Attack on Titan נמצאת במרחק שלושה חודשים בלבד מאיתנו, וזה בדיוק הזמן להוסיף דלק למדורת ההייפ בצורה של טריילר מלא חדש.

הטריילר פורסם בערוץ הטוויטר של Funimation, בעלת זכויות הסטרימינג על הסדרה הזו ועל אנימות רבות אחרות בארצות הברית ובמדינות נוספות, והוא כולל כתוביות תרגום לאנגלית.

מה שאפשר ללמוד מהטריילר הוא שהדמויות המרכזיות של Attack on Titan יאלצו החל מהעונה הקרובה להילחם לא רק נגד טיטאנים זללנים, אלא גם באויבים אנושיים שרודפים אחרי ארן וכריסטה. אנו נחשפים לדמות חדשה באנימה שעונה לשם קני, שעושה רושם שתהיה האנטגוניסט של העונה וכנראה שיש לה היסטוריה כלשהי עם לוי.

במקביל לפרסום הטריילר הופיע גם פוסטר חדש, בו רואים את הדמויות חמושות מכף רגל ועד ראש אך כולן עם לבוש אזרחי ולא עם המדים של חיל הסיירים. בנוסף, אם תסתכלו למטה תוכלו להבחין בדמות כלשהי על הרצפה, כנראה ארווין לאור היד שאיבד בעונה הקודמת, כורע ברך מול כס מלוכה.

Attack on Titan 3 poster
Attack on Titan 3 poster

העונה השלישית של Attack on Titan תחל את שידוריה החל מה-22 ביולי, עם פתיחת עונת שידורי הקיץ ביפן. המלחין של הסדרה בשתי העונות הקודמות, הירויוקי סוואנו (Hiroyuki Sawano), ילחין גם הפעם את פס הקול.

תגובות

במאמר זה

נגישות