העיבוד ההוליוודי של הרוח שבמעטפת מקבל טיזרים ראשונים

בסופ״ש האחרון פאראמאונט הציפה את האינטרנט בטיזרים קצרצרים ראשונים לעיבוד הלייב אקשני של הפרנ׳צייז האהוב, בו תככב סקארלט ג׳והנסון

בסוף השבוע האחרון פאראמאונט הפתיעו ושחררו מספר טיזרים קצרצרים של 10-15 שניות לקראת צאת העיבוד הלייב אקשני של הרוח שבמעטפת. הטיזרים מכילים את הפוטג׳ הראשון שראינו עד כה מהסרט בכיכובה של סקארלט ג׳והנסון, כולל את הלוגו הרשמי שלו.

הרוח שבמעטפת מבוסס על הפרנצ׳ייז היפני מתת-הז׳אנר פוסט-סייברפאנק. הפרנצ׳ייז התחיל בתור מנגה תחת אותו השם מ-1989 שכתב ואייר מסמונה שירו, והתרחב לסדרת וסרטי אנימה, משחקי מחשב ועוד. מותחן-המשטרה העתידני הזה עוקב אחר מוטוקו קוסאנגי, הידועה בכינויה ״מייג׳ור״ ותגולם בידי ג׳והנסון, היברידית בין בת אנוש לסייבורגית. מייג׳ור שמובילה את יחידת-העילית החשאית ״מדור 9״. ג׳והנסון היא חלק מקאסט אנסמבלי שיכלול בין היתר את פילו אסבק (יורון גרייג׳וי במשחקי הכס) כבטאו, מייקל פיט (אימפריית הפשע) כקוזה, טקאשי קיטאנו הבמאי והשחקן היפני כצ׳יף דייסוקה וג׳ולייט בינוש הנפלאה כד״ר קוולט.

ליהוקה של ג׳והנסון כאמור עורר מחלוקת מוקדם יותר השנה, כשנשמעו טענות כנגד הליהוק של שחקנית אמריקאית לבנה, על חשבון ליהוק שחקנית יפנית לתפקיד המייג׳ור. תהיה דעתכם באשר תהיה, דבר אחד בטוח הוא שאין להתעלם מכישורי האקשן הקולנועיים שג׳והנסון הוכיחה בתור האלמנה השחורה, כחברת הנוקמים ביקום הקולנועי של מארוול.

את העיבוד ההוליוודי יביים רופרט סנדרס, הבמאי האנגלי שביים את דרמת הפנטזיה שלגיה והצייד, במסגרת העיבודים האפלים למעשיות ילדים של השנים האחרונות, בכיכובם של קריסטן סטיוארט, כריס המסוורת׳ ושרליז ת׳רון. בין מפיקי הסרט ניתן למצוא את אבי ארד, המפיק ישראלי-אמריקאי הותיק בז׳אנר גיבורי-העל, שייסד את אולפני מארוול, ועומד בין היתר מאחורי סרטי אקס-מן, ספיידרמן, איירון-מן ועוד רבים.

הסרט מיועד לצאת לאקרנים ב-31 במרץ, 2017.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות