צפו: 5 דקות מתוך "הרוח במעטפת" עם סקרלט ג'והנסון

קטע קצר מתוך "הרוח במעטפת" פורסם לקראת יציאת הסרט לאקרנים בסוף החודש. וגם: טיזר ראשון לגרסה ההוליוודית מבית נטפליקס של "מחברת המוות"

בסוף החודש עתיד לצאת העיבוד ההוליוודי של הרוח במעטפת, אבל אם קשה לכם להתאפק אז אתם יכולים לקבל טעימה ממה שצפוי לכם בדמות סרטון של 5 דקות עתירות אקשן מתוך הסרט.

https://youtu.be/IT6zWGE8fL4

סקארלט ג'והנסון תככב בתפקיד הראשי של הרוח במעטפת, סרט מד"ב בו ג'והנסון תגלם את מייג'ור, שמפקדת על יחידה בשם Public Security Section .9 תפקיד היחידה הוא להילחם בטרור סייבר בעולם בו הגבולות בין מכונה לאנושי מטושטשים וניתן לפרוץ לזכרונות של אנשים.

לצד סקארלט ג'והנסון יככבו גם לזרוס ראוטרה (Lasarus Ratuere), צ'ין האן (Chin Han), יוטאקה איזומיהארה (Yutaka Izumihara), טאוונדה מנאימו (Tawanda Manyimo) וטאקשי קיטאנו (Takeshi Kitano). על מלאכת הבימוי מופקד רופרט סנדרס, שביים את שלגיה והצייד, והוא עתיד להגיע לאקרנים ב-31 במרץ 2017.

עוד מותג שמהגר מיפן אל המערב בעיבוד הוליוודי משלו הוא מחברת המוות, סרט שמופק עבור נטפליקס וטיזר ראשון שלו פורסם אתמול. הסרט מבוסס על סדרת מנגה ואנימה שמספרת על תלמיד תיכון בשם לייט, שיום אחד מוצא מחברת שהורגת את כל מי ששמו נכתב בה. המחברת שייכת לאל מוות בשם ריוק (Ryuk), שמלווה את לייט אחרי שהאחרון נוכח שהמחברת אכן פועלת, הורג פושעים על דעת עצמו ומפתח נטיות מגלומניות. בעקבות סדרת מיתות מסתוריות של פושעים, הבלש האלמוני והטוב ביותר בעולם, L, מחליט לחקור את מי עומד מאחוריהן.

בגרסה ההוליוודית לייט יגולם על ידי נייט וולף, L יגולם על ידי קית' סטנפילד ואת ריוק ידבב השחקן ווילם דפו (הגובלין הירוק מסרטי ספיידרמן). הסרט צפוי לצאת באוגוסט.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות