עונת האביב באופק – סדרות אנימה שלא תרצו לפספס

עוד עשרה ימים תחל עונת שידורי האביב ביפן, ואיתה שטף של סדרות אנימה שכולנו חיכינו להן. הנה סיכום מה כדאי לצפות ועל מה מומלץ לשים עין

אחרי עונת חורף דלה יחסית בתוכן, עונת האביב הבאה אלינו לטובה החל מאפריל תביא לנו גם המון סדרות אנימה מעניינות, חלקן חדשות וחלקן עונות המשך שציפינו להן בכיליון עיניים. סיכמנו לכם מי חוזר לעוד עונה ואחרי מה כדאי לשים עין ליתר ביטחון, כי תמיד יש סדרות חדשות בקנה שיכולות להפתיע לטובה.

Attack on Titan עונה 2

אחרי המתנה ארוכה ומורטת עצבים במהלכה כולנו ניסינו להימנע מספויילרים מהמנגה, סוף-סוף הגיע הרגע והעונה השניה של Attack on Titan תעלה בקרוב לשידור. שארית האנושות מאויימת שוב על ידי הטיטאנים הרעבתניים ונאלצת להילחם על הישרדותה. מהטריילר למדנו כי לפחות שני טיטאנים מיוחדים חדשים יופיעו לראשונה, אחד מהם נקרא "הטיטאן החייתי", וגיבורינו ארן יגר ילחם ראש-בראש עם "הטיטאן המשוריין".

https://youtu.be/5pl75nXkOfg

My Hero Academia עונה 2

אחרי ההצלחה האדירה של העונה הראשונה, סדרת גיבורי-העל חוזרת אל המסך. העונה השניה תתמקד ב"פסטיבל הספורט" של האקדמיה לגיבורים, במסגרתה נכיר דמויות נוספות מהמוסד שמאמן את גיבורי-העל העתידיים. מי שראה את האפילוג של העונה הראשונה, שהציג דמות מפתח להמשך העלילה, יודע שנראה גם קצת מעבר לפסטיבל הספורט עצמו.

בורוטו

למי שאיכשהו עוד לא נמאס מהעולם של נארוטו, בקרוב תוכלו לצלול אליו שוב עם סדרת ההמשך שמדברת על דור הנינג'ות הבא, בורוטו. ממעט המידע שמסתובב ברשת, נאמר כי הסדרה לא תסתמך על המנגה (הנוראית) החדשה שיוצאת בתדירות חודשית, אלא תתמקד בתקופה שלפניה. הטריילר הרשמי גם הוא לא ממש מספק מידע. בואו נקווה שזו לא תהיה דרמת בית ספר עם נינג'ות בפוטנציה, אחרת זה באמת יהיה המסמר האחרון בארון הקבורה של המותג שלדעת רבים כבר נמרח הרבה מעבר לגבולות הטעם הטוב.

https://youtu.be/vgS-pNiXgAU

Clockwork Planet

סדרת מד"ב דיסטופית בה כדור הארץ נוצל עד גרגר החול האחרון, וכדי שיוכל להמשיך לקיים חיים הוחלף כולו במנגנון מכני עצום. אל מפתן דלתו של תלמיד תיכון כושל ומהנדס מבריק בשם נאוטו מגיעה סייבורגית, שתגלה לו אמת מחרידה על העולם כפי שהוא קיים ומשם דברים רק הולכים ומסתבכים. שווה לשים עין לפחות כדי לראות מה יתפתח מסיפור המסגרת הזה.

https://youtu.be/hKVBy1A01tg

Re: Creators

סדרת פנטזיה על עולם שמורכב מסיפורים שהומצאו על ידי בני האדם, כאשר תושבי אותו עולם מתייחסים לאנושות כאלים כל יכולים. הפוטנציאל של מסגרת כזו נשמע כמעט פשוטו כמשמעו בלתי מוגבל ולכן היא עשויה להיות מסקרנת מאוד.

https://youtu.be/-gdJpnkdzzE

עוד סדרות אנימה שראויות לאזכור:

Atom: The Beginning – סדרת פריקוול ל-Astro Boy הקלאסי משנות ה-60, שתספר על אירועים לפני שהוא נוצר. הסדרה נוצרה ע"י האולפן I.G, שלקח חלק ביצירת הסרט הרוח במעטפת משנת 1995 ויצר את קטע האנימה הקצר ששולב בלהרוג את ביל 1.

DanMachi Darou ka Gaiden: Sword Oratoria – סדרת ספין-אוף של DanMachi המקורית שתתמקד בדמותה של הסייפת המהוללת Aiz.

תגובות

במאמר זה

נגישות