פנקו את עצמכם: מתנות גיקיות לשנה החדשה שבפתח

בין אם אתם מציינים את חג המולד או משתמשים בסילבסטר כתירוץ לחגוג, השנה החדשה היא הזדמנות לפנק את עצמכם עם מתנות גיקיות חדשות. הנה כמה רעיונות

רובנו לא נתקשה להודות בעובדה שאחד מהאספקטים הכי כיפיים ודומיננטיים בגיקיות הוא המרצ׳נדייז של הפרנצ׳ייזים השונים. החל בטישירטס היומיומיות המעוטרות בגיבורינו/נבלינו האהובים, דרך מנורות בעיצוב לאסו האמת של וונדר וומן, ועד למכונות פופקורן בצורת R2-D2 – עולם המתנות הגיקיות הוא אינסופי, כשברוב המקרים מקבל המתנה הוא אתם (אין טעם להכחיש).

מאחר והשנה האזרחית החדשה בפתח, זו הזדמנות נהדרת לפנק את עצמכם במשהו גיקי. קבלו כמה רעיונות והמלצות לקניה הבטוחה הבאה שלכם:

פיג׳מות:

הפיג׳מה היא מתחומי המרצ׳ הגיקיים הבולטים ביותר של אי אילו מהפרנצ׳ייזים.

גבירותיי, שימו לב במיוחד לפיג׳מת הוגוורטס הלאיותרמדי פלאשית ובהחלט קסומה הבאה, או של דדפול קאוואיי!

בנוסף, תוכלו להתהדר בחלוק בלאק ווידואו (מהעיצוב המגניב שלה בנוקמים: עידן אולטרון הפחות מגניב) שנראה קצת יותר נוח ממה שנטשה אי פעם נראתה לובשת על המסך:

רבותיי הטרקיז, קבלו את חלוקי הדור הבא הצבעוניים שיגרמו לכם להרגיש כמו קפטן פיקארד אחרי כל אמבטיה.

גם נעלי בית וגם תאורת לילה נעלי הבית של פיקאצ׳ו, שלחייו מוארות בזמן הליכה! צ׳יקי:

נבלים ניידים:

כשהבטריה דועכת והסמארטפון נמצצא בדרכו לדארק סיידמי יותר ראוי להמתין לו שם מאשר דארת׳ ויידר בעצמו. ויידר בתור מטען נייד הוא לא פחות מהגיוני, ולגיוון תוכלו להחליפו גם בבובה פאט האייקוני או בסטורמטרופר.

באנו חושך לגרש:

בתקופת החנוכה אי אפשר שלא לתת תשומת לב מיוחדת לדרכי תאורה יצירתיות, וסמכו על גיבוריהעל שיאירו את דרככם. המסיכה של איירון מן, היד יורתחוטיהעכביש של ספיידי, הפטיש של תור, המגן של קאפ כמובן ועודכולם ידאגו לזרוח כשתצטרכו אותם.

מנורה קסומה שעל הקיר, מי גיבור-העל היפה בכל העיר?

באופן לא מפתיע, גם הטרדיס של ד״ר הו כאן על הקיר כדי להאיר:

וכן, לא צחקנו לגבי המנורה הזו של וונדר וומן:

לאלו שסומכים יותר על הארי פוטר שישמור עליהם מהאפילה (ומהסוהרסנים), נועדה המנורה המרהיבה הזו עם הפטרונוס של הארי, האייל.

וזה BB-8, ולכן אוטומטית יותר מדי חמוד מכדי שלא נכלול אותו ברשימה:

פיגרים מוזרים:

לחובבי או אספני הפיגרים, האופציות עבורכם תמיד אינסופיות. בתוך כל כאוס הפיגרים, מצאנו כמה מוצלחים ומשמחים במיוחד של חבורת הילדים האנרגטית מ-Stranger Things, כשאילבן מחזיקה וואפל אגו כמובן והדמוגורגון עומד איתן לצידם:

 

עוד פיגרים איכותיים ומפורטים במיוחד שייכים לצמד האריסון פורדראיין גוסלינג בבלייד ראנר 2049:

אל עצמי:

עוד ממיטב המרצ׳נדייז תמיד ניתן למצוא בקטגוריית הכתיבה. להלן מבחן מחברות, חוצצים, יומנים וכליכתיבה מקושטים בצ׳ואי, פורגים, אורסולה, מליפיסנט, היפה והחיה ועוד תקוות חדשות:

תתחדשו!

תגובות

במאמר זה

נגישות