פסטיבל הטכנולוגיה הישראלי הראשון Devfest יתקיים בנובמבר

אתר הטכנולוגיה גיקטיים הכריז על האירוע Devfest, כנס הטכנולוגיה הישראלי הראשון. יעסוק בטרנדים ובכישורים הנחוצים כדי להוביל בתחום

בימינו, תערוכות טכנולוגיה שנתיות כמו IFA שבברלין או CES שבלאס וגאס הן כבר חלק מהשגרה של הסצינה הטכנולוגית מעבר לים. עכשיו הגיע תורה של ישראל ליישר קו ולהציג כנס טכנולוגיה משלה. נא להכיר – Devfest, הכנס הטכנולוגי הישראלי הראשון.

Devfest היא יוזמה של האתר גיקטיים ומהווה חלק מהאירוע Techfest. הכנס יתפרש על פני חמישה ימים – הוא יפתח את שעריו ב-20 בנובמבר ויסגר ב-24. הכנס נועד להעניק כלים ולחדש למפתחים בכל תחומי העיסוק שלהם ולהפגיש אותם לראשונה עם מאות מפתחים ממגוון חברות שונות בתחום.

הכנס יכלול שני מסלולים ובהם הרצאות וסדנאות – המסלול הראשון נקרא Developer Tech Track, מסלול המתמקד בטכנולוגיות החדשות ובטרנדים המובילים בתעשייה כמו שפות פיתוח ופלטפורמות. המסלול השני נקרא Developer Soft Skills Track והוא מתמקד בכישורים רלוונטיים מעבר לכתיבת הקוד עצמו, כמו ניהול פרוייקטים, עבודה מול מנהלי מוצר ועיצוב חוויית משתמש.

גיקטיים מזמין את הגולשים להביע את דעתם את מי הם רוצים לראות בכנס Devfest הקרוב, ואם תהיו משכנעים מספיק אז חוץ מפגישה עם האורח שרציתם לפגוש תקבלו גם כרטיס חינם לאירוע. בנוסף, האתר מאפשר לבעלי עניין בתחום לשבץ אירועים במהלך חמשת ימי הכנס כמו מפגשי קהילה או הרצאות בנושאים רלוונטיים. במקביל תתקיים גם התחרות Geektime Developer Olympics בה עד 30 צוותי פיתוח יתחרו זה בזה.

לפרטים נוספים על האירוע ולהזמנת כרטיסים תוכלו להיכנס לאתר הרשמי של Techfest.

devfest

תגובות

במאמר זה

נגישות