גירס 5 סובל מבעיות טכניות בהשקה והרשת מגיבה

בסוף השבוע הושק גירס 5 ונתקל בבעיות טכניות של חיבור לשרתי המשחק. התגובות של הגיימרים נעות בין תסכול רב לבין גישה הומוריסטית יותר

גירס 5

גירס 5, הכותר החדש של סדרת משחקי הפעולה Gears of War לקונסולת האקס-בוקס ולמחשב, הושק במהלך סוף השבוע האחרון ומאז נתקל בבעיות טכניות רבות.

המשותף לרוב הבעיות הטכניות הללו הוא האופי שלהן – בעיות בחיבור לשרתים של גירס 5. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בניתוקים חוזרים ונשנים ממשחקים מרובי משתתפים ברשת, שזה בערך הדבר שגיימרים הכי שונאים. במקביל, ישנם גם דיווחים מעטים יחסית על שמירות בקמפיין לשחקן יחיד שמלאות בבאגים והופכות אותן לחסרות שימוש לחלוטין אם המשחק מתנתק מהשרת בזמן תהליך השמירה.

כמובן שהגיימרים המאוכזבים לא נשארו בשקט לאור ההשקה המקרטעת של המשחק שהם כה ציפו לו וכבר הספיקו להציף את הרשת בתלונות על הבעיות הטכניות והשלכותיהן. הנה דוגמה:

מתברר שיש גם מי שמעדיפים להתייחס לסיטואציה דווקא בצורה הומוריסטית וסרקסטית יותר במקום פשוט להתעצבן. לדוגמה, משתמש ברדיט כינה את מסך הטעינה של גירס 5 "מסך המוות הכחול החדש" מאחר והוא מופיע כל פעם שהמשחק מתנתק מהשרת, רפרנס לתופעה דומה כאשר מערכת ההפעלה ווינדוס על שלל דורותיה מתרסקת באופן סופני.

This is the new Blue Screen of Death! from r/GearsOfWar

בעקבות האירועים האחרונים חברת הפיתוח The Coalition הגיבה שהיא עובדת בימים אלה על תיקונים שיהפכו את השרתים של המשחק ליציבים יותר ושהיא "באמת מעריכה את הסבלנות שלכם בעוד אנו פותרים את הבעיות כמה שיותר מהר". אז כל מה שנותר לנו הוא להחזיק אצבעות שהבעיות הטכניות יפתרו בהקדם.

תגובות

במאמר זה

נגישות