החגים כבר כאן: משחקי אוקטובר 2017

עונת החגים מתחילה רשמית בארה"ב ואיתה מגיעים גם המוני משחקים בפרופיל גבוה. החודש יוצאים לא מעט משחקים כאלה, ואנחנו אספנו עבורכם את השווים ביותר.

עונת החגים מתחילה רשמית בארה"ב עם חודש אוקטובר ואיתה מגיעים גם המוני משחקים בפרופיל גבוה. החודש יוצאים לא מעט משחקים כאלה, ואנחנו אספנו עבורכם את השווים ביותר.

Forza Motorsport 7

המשחק השביעי (או העשירי, תלוי את מי כוללים) בסדרת משחקי המירוץ של מייקרוסופט תכלול יותר מ-700 מכוניות ו-32 מסלולים. המשחק מוסיף חידוש בדמות מערכת מזג אוויר דינאמית שתשתנה בזמן המירוץ עצמו, כמו בסדרת הבת Forza Horizon והוא מפותח באופן צמוד לקונוסולת ה-Xbox One X וידע לנצל את הכוח של הקונסולה החדשה.

Forza Motorsport 7 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולת ה-Xbox One ב-3 לאוקטובר.

https://www.youtube.com/watch?v=Dokpy_KIuyA

Middle-earth: Shadow of War

משחק ההמשך למשחק שהיה ההפתעה הכי גדולה של 2014 יוצא החודש ומתכוון להמשיך את ההצלחה. העלילה ממשיכה את העלילה של המשחקי הקודם בסדרה ומתרחש בין ארועי ההוביט לאירועי שר הטבעות, עם אותן דמויות, טאליון הלוחם וקלמברימבור, האלף המת. מערכת הקרבות המיוחדת של המשחק הראשן חוזרת גם פה, עם מערכת שלמה של דרגות האויבים, שמנסים לרשת אחד את השני, ולא רק להילחם בשחקנים.

Middle-earth: Shadow of War יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 ,Xbox One ב-10 לאוקטובר.

The Evil Within 2

עוד משחק המשך למשחק מ-2014 והפעם למשחק האימה The Evil Dead של שינג'י מיקאמי, היוצר של סדרת Resident Evil. המשחק ימישך לעקוב אחרי הגיבור סבסטיאן קסטלנוס שמגלה שביתו לילי, שחשב שהיא מתה, בעצם בחיים, ויוצא לשחרר אותה מידי ארגון Mobius שמבצע עליה ניסויים. כמו המשחק הראשון, מדובר במשחק אימה בגוף שלישי, עם המון אלימות וקטעים לא ברורים, כמיטב המסורת של מיקאמי.

The Evil Within 2 יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 ,Xbox One ב-13 לאוקטובר.

Gran Turismo Sport

גם מעריצי סוני יקבלו החודש משחק מרוצים בסדרת הבית שלהם, והוא גם יהיה הראשון בסדרה הוותיקה שיוצא לדור הקונסולות הנוכחי. המשחק יכלול 177 מכוניות ו19 מסלולים שונים, וגם תמיכה ב-VR. בפעם הראשונה המשחק יכלול גם מכוניות של פורשה במאגר המכוניות שלו.

Gran Turismo Sport יהיה זמין לקונסולת ה-PS4 ב-17 לאוקטובר.

South Park: The Fractured But Whole

אחרי לא מעט עיכובים יצא סוף סוף החודש המשחק השני בסדרת משחקי התפקידים של סאות' פארק. אחרי שהמשחק הקודם צחק על עולמות משחקי התפקידים והפנטזיה, המשחק הנוכחי צוחק על עולמות גיבורי העל של מארוול ושל DC. גם מערכת הקרבות השתנתה והיא הפכה למערכת קרבות שדומה יותר למשחקי אסטרטגיה, עם גריד של ריבועים שהדמויות יכולות לזוז ביניהם, למרות שהקרבות עדיין נשארים בתורות.

South Park: The Fractured But Whole יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 ,Xbox One ב-17 לאוקטובר.

https://www.youtube.com/watch?v=uOZf8MjbQu0

Destiny 2

אחרי שכבר יצא בחודש שעבר לקונוסולות, יוצא החודש המשחק המדובר גם לקונסולות. אחרי שהמשחק הראשון שלהם אחרי סדרת Halo יצא ב-2014 ולא ממש שינה את העולם כמו שציפו שיקרה, חברת Bungie מוציאה את ההמשך שלו, שאמור לתקן את כל מה שהיה שגוי במשחק הראשון. אתם משחקים את הגארדיאן, הגיבור ששומר על העיר הבטוחה האחרונה בכדור הארץ בעזרת כוח שנקרא "האור". כשגזע של חייזרים גונב את האור הזה שמגן על העיר, אתם יוצאים למשימה להשיג אותו חזרה, דרך משימות כמו במשחק הראשון, נגד המחשב או נגד שחקנים אחרים.

Destiny 2  יהיה זמין למחשב האישי ב-24 לאוקטובר.

Assassin's Creed Origins

אחרי ששנה שעברה היתה השנה הראשונה בה לא יצא משחק בסדרת Assassin's Creed, היא חוזרת עם משחק שמתרחש במצריים העתיקה ומבטיח המון שינויים. מערכת הקרבות עוברת בפעם הראשונה שינוי מאסיבי, עם פגיעות יותר מדויקת בעזרת נשקים ותכלול גם הרבה יותר הגנה בעזרת מגנים. במקום לטפס על בניינים כדי לסקור את האזור, הפעם יהיה לכם נץ שילווה אתכם ותוכלו לשלוח אותו לצפות מהגובה.

Assassin's Creed Origins יהיה זמין למחשב האישי ולקונסולות ה-PS4 ,Xbox One ב-27 לאוקטובר.

Super Mario Odyssey

המשחק החדש בסדרת סופר מריו הופך למשחק בעולם פתוח שכולל עולמות שונים, כולל עולם שנראה כמו עיר אנושית וחיה. מריו מקבל הפעם כובע עם אישיות משלו, שלא רק מאפשר לו לקפוץ עליו ולהגיע למקומות רחוקים יותר, אלא גם עוזר לו להשתלט על אויבים ולפתור חידות בעזרתן.

Super Mario Odyssey יהיה זמין לקונסולת ה-Switch ב-27 באוקטובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות