אורח הכבוד: מייסד EA יתארח בכנס GameIS הקרוב

כנס המשחקים הישראלי GameIS חוגג עשור להיווסדו עם אורח כבוד מיוחד - ג'ף בארטון, מייסד שותף של מפיצת המשחקים העולמית Electronic Arts

כנס מפתחי המשחקים הישראלים GameIS חוגג השנה עשור, ועושה רושם שלכבוד המאורע הוא קיבל מתנת יום הולדת מיוחדת מעבר לים – בכנס הקרוב יתארח לא אחר מאשר ג'ף בארטון (Jeff Burton), מייסד שותף של מפיצת המשחקים העולמית Electronic Arts.

את השם Electronic Arts מכיר כל גיימר שמכבד את עצמו. מדובר באחת מחברות הפצת המשחקים הגדולות ביותר בשוק כיום, שמחזיקה במגוון של כותרים החל ממשחקי ספורט כמו FIFA ו-NBA ועד למשחקים "כבדים" יותר כמו Mass Effect או Dragon Age. כאמור, ג'ף בארטון יבוא להתארח בכנס השנתי, יענה על שאלות ויחלוק מניסיונו הרב.

אך מתברר כי השנה Electronic Arts תחלוק את במת הכנס עם שם גדול נוסף – סמי ונהאטאלו (Sami Vanhatalo), מבין בכירי תעשיית המשחקים בפינלנד ואחד מיוצרי משחק היריות המפורסם Max Payne. התעשייה הפינית נחשבת לאחת מהתעשיות הגדולות והמפותחות בעולם, שמגלגלת כ- 2.5 מיליארד דולר בשנה הודות לרפורמות של הממשלה בתחום משחקי המחשב.

חוץ מלשמוע את דבר פיהם של האורחים מעבר לים, יתקיימו גם פאנלים והרצאות של יוצרים מקומיים. בנוסף, מי שיגיע אל הכנס הקרוב יוכל להתנסות גם בשלושים עמדות שונות, חלקן של מציאות מדומה ומציאות רבודה, שיריצו משחקים שונים תוצרת כחול-לבן.

למי שאינו מכיר, GameIS הוא ארגון גג לתעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל, שיוזם מפגשים מקצועיים לאורך השנה כדי לתמוך בתעשייה המקומית ופועל לחיזוק הקשרים עם התעשייה הבינלאומית. המפגש המרכזי של GameIS הוא הכנס השנתי, שמעניק במה ליצירה המקומית.

כנס GameIS העשירי יתקיים ב-6 ביולי 2017 במרכז ווהאל, אוניברסיטת בר אילן. פרטים נוספים על האירוע ניתן לקבל והזמנת כרטיסים נעשית דרך האתר הרשמי של הכנס. שימוב לב כי חברים בעמותה וסטודנטים מקבלים הנחה משמעותית במחיר בעת הרכישה.

תגובות

במאמר זה

נגישות