כל הפרטים שצריך לדעת על כנס Game On 2016

לקראת חנוכה הקרוב כנס Game On השנתי יפתח שוב את שעריו ב-21 לחודש למשך יומיים. בתכנית: הרבה תחרויות משחקים, מרתון סרטים ופאנלים מעניינים

כנס Game On השנתי של פורטל הגיימינג הישראלי IGP חוזר. השנה הכנס יתקיים בסינמה סיטי ראשון לציון ויפתח את שעריו ב-21 לחודש למשך יומיים.

אז מה מצפה השנה למבקרים בכנס Game On 2016? אם אתם מחשיבים את עצמכם לגיימרים תחרותיים, תחרויות תמצאו פה בשפע – החל משלבי הגמר של אליפויות Counter Strike ו-Overwatch ועד לתחרויות קטנות יותר כמו תחרות פיפא 2017, מורטל קומבט ו-Hearthstone.

אם יותר מעניין אתכם תוכן מאשר לשחק, גם זה לא חסר בכנס – ביום הראשון של Game On 2016 תוכלו להשתתף כקהל בפאנל "הכה את היוטיובר" בו ישתתפו מספר יוטיוברים שמתמקדים בגיימינג. גם תעשיית הגיימינג המקומית תקבל במה עליה יוצגו משחקי אינדי ישראלים. ביום השני של הכנס תוכלו לשזוף את עיניכם בתחרות קוספליי ולקנח את הערב במופע סטנד אפ גיימרי למהדרין.

מאחר והכנס מתקיים השנה בסינמה סיטי, במשך יומיים שלמים אולם קולנוע אחד יקרין מרתון של סרטים שקשורים לגיימינג בצורה כזו או אחרת – החל מסרטים מבוססי משחקים כמו וורקראפט והנסיך הפרסי ועד לסרטים שמדברים על התחום בעקיפין כמו טרון וראלף ההורס. אז אם בזמנו פספסתם את אחד מהסרטים הללו, זו בהחלט הזדמנות להשלים את הפער.

כדי להשתתף בכנס תוכלו לרכוש כרטיס חד יומי בעלות של 55 שקל או כרטיס משולב לשני ימי הפעילות במחיר של 90 שקל. ניתן להזמין את הכרטיסים מראש או לקנות אותם במקום ביום האירוע.

התכניה של Game On 2016 עוד לא שלמה והיא עתידה להתעדכן בימים הקרובים עם תכנים נוספים, אז מומלץ לשים עליה עין באתר הרשמי של הכנס או בעמוד האירוע בפייסבוק, שכוללים מידע שימושי נוסף כמו דרכי הגעה אל המקום.

תגובות

במאמר זה

נגישות