סטנדאפ משחקי הכס יוצא מתחומי תל אביב

יוצרי סטנדאפ משחקי הכס לא ציפו שהמופע שלהם ימלא אולמות כל כך מהר, ולאור הביקוש ההולך וגובר החליטו לנדוד עם המופע שלהם אל מקומות נוספים ברחבי הארץ

בעקבות הביקוש הבלתי צפוי, סטנדאפ משחקי הכס עוזב את גבולות תל אביב ועתיד להופיע גם בערים חיפה, ירושלים ובאר שבע. ההחלטה לנדוד עם המופע ברחבי הארץ נובעת מהעובדה כי כל הכרטיסים לארבעת ההופעות שהוכרזו במקור אזלו תוך זמן קצר מאוד.

מועדון הסטנדאפ פקטורי בתל אביב יארח בקרוב מספר קומיקאים שיצחקו על כל מה שמגוחך בסדרה שכבר מזמן הפכה לתופעה עולמית. בין המופיעים בערב סטנדאפ משחקי הכס תמצאו את מנחי הפודקאסט גיקאאוט נעמה שטיין, אבנר ומירב וינאי בן נוח, כשהאחרון ישמש כמנחה של האירוע. קומיקאים נוספים שיעלו על הבמה הם אלעד גלעדי, גידי ליבנה, יוחאי ספונדר, אלדד שטרית, יונתן ברק ושרון לוקסנבורג.

"כשלראשונה דיברנו על הרעיון החלטנו שזה ערב נישתי מדי שלא מצדיק את עצמו", כתב אלעד גלעדי, אחד מיוזמי הסטנדאפ, בעמוד הפייסבוק שלו. "נתנו לרעיון לנוח כמה חודשים. נזכרנו בו שוב ביום ראשון של שבוע שעבר. הפעם החלטנו להוציא לפועל. האיוונט עלה לפייסבוק ביום ג' 14.6 בסביבות שעה 12:00, פחות מ-24 שעות אחרי זה, נמכרו כל הכרטיסים, פירסמנו הופעה שנייה וזו נמכרה ב-6 שעות, הופעה שלישית בשעתיים וברביעית כבר הפסקתי למדוד זמנים. מיותר לציין שלא ציפינו לסולד אאוט ביום אחד ובטח שלא למכירה בקצב עולה של 3 הופעות נוספות".

סטנדאפ משחקי הכס יגיע לחיפה ב-29 ביולי, לבאר שבע ב-28 ביולי ולירושלים ב-23. הקיץ הזה הולך להיות חם כמו אש דרקונים.

תגובות

במאמר זה

נגישות