נטפליקס תשדר את סופרגירל, הפלאש וסדרות נוספות

לפי עסקת ענק בשווי מיליארד דולר שנרקמת בין השתיים, תכנים חדשים של רשת הטלוויזיה האמריקאית CW ישודרו גם בשירות הצפיה אונליין של נטפליקס

עסקת ענק בשווי מוערך של מיליארד דולר נרקמת בין שירות הזרמת המדיה נטפליקס לבין רשת הטלוויזיה האמריקאית CW, שבבעלותה מספר סדרות פופולריות כמו החץג'יין הבתולההפלאש וסופרגירל.

לפי דיווח שפורסם לראשונה באופן בלעדי באתר Variey, אם העסקה תצא אל הפועל אז החל מסוף השנה הנוכחית כל התכנים החדשים של CW יגיעו אל נטפליקס תוך פחות משבועיים מרגע שידורם בטלוויזיה. כרגע עוד לא ידוע האם אותם תכנים יהיו מוגבלים לאיזורים ספציפיים בעולם כמו ארצות הברית או שהגישה אליהם תהיה חופשית יותר, בדגש על השאלה האם הם יהיו נגישים גם ללקוחות פה בארץ.

נטפליקס חתמה לפני 4 שנים על עסקה דומה עם דיסני, לפיה הראשונה מקבלת ראשונה את הזכות להזרים תכנים של השניה. ההסכם כולל לא רק סרטים וסדרות שדיסני עצמם הפיקו אלא גם של חברות נוספות שנמצאות בבעלותה כמו מארוול.

בחמש השנים האחרונות, CW נעזרה בשירות של הולו כדי להעביר את תכניה אל רשת האינטרנט. באוקטובר הקרוב יפוג ההסכם שנחתם בין השתיים, ולאור העובדה שנרקמת עסקה חדשה מול נטפליקס ניתן להבין בקלות כי CW אינה מעוניינת להמשיך את יחסיה עם הולו.

נטפליקס ו-CW אמורות לצאת בהצהרה משותפת על חתימת העסקה ביניהן מתישהו במהלך השבוע הקרוב. כדי להישאר מעודכנים אתם מוזמנים לעשות לייק ולעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד. אם יש לכם זמן פנוי לשרוף אתם יכולים לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הראשונה של סופרגירל.

תגובות

במאמר זה

נגישות