משחקי הכס – הנצפית ביותר דרך הורדה פיראטית לשנת 2017

משחקי הכס זוכה שוב בתואר המפוקפק של הסדרה הנצפית ביותר בהורדה פיראטית זו השנה השישית ברציפות, אך היא לא הסדרה הפופולרית היחידה ברשימה

כס הברזל, משחקי הכס

כולנו יודעים שסדרת משחקי הכס של HBO היא בין סדרות הטלוויזיה הפופולריות ביותר כיום, אבל לרוב הצלחה היא כמו חרב פיפיות שתמיד יש איזשהו מחיר אותו אין ברירה לשלם – מתברר כי משחקי הכס זכתה, שוב, במקום הראשון והמפוקפק של רשימת הסדרות שנצפו דרך הורדה פיראטית לשנת 2017.

ההערכה היא שמשחקי הכס נצפתה ע"י הורדה פיראטית בתקופת שידור העונה השביעית של הסדרה מעל למיליארד פעמים. זו כבר השנה השישית בה השם של הסדרה מופיע במקום הראשון. האמצעי המרכזי דרכו פרקי הסדרה הופצו באופן בלתי חוקי הוא באתרי טורנטים למיניהם.

אך אם בודקים את המשך ה"מצעד" של שנת 2017 מגלים שמשחקי הכס איננה הסדרה הפופולרית היחידה שנצפתה השנה ע"י הורדה פיראטית במספרים גדולים – במקום השני תמצאו את המתים המהלכים של רשת AMC, שעונתה השמינית יצאה להפסקה עד אחרי החגים. במקום השלישי ניצב הפלאש ובדיוק מתחתיו המפץ הגדול וריק ומורטי במקום הרביעי והחמישי בהתאמה.

להלן הרשימה המלאה של עשרת הסדרות הנצפות ביותר בהורדה פיראטית לשנת 2017 כפי שפורסמה באתר Torrent Freak:

1. משחקי הכס

2. המתים המהלכים

3. הפלאש

4. המפץ הגדול

5. ריק ומורטי

6. נמלטים

7. שרלוק

8. ויקינגים

9. Suits

10. החץ

לפחות משחקי הכס יכולה להתנחם בעובדה שסיכוי קטן מאוד שהסדרה תככב שוב ברשימה הזו בשנת 2018, זאת לאור העובדה שהעונה השמינית והאחרונה שלה לא תעלה לשידור לפני עוד שנה לפחות, מתישהו במהלך שנת 2019.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות