זה סופי: משחקי הכס תסתיים אחרי העונה השמינית

אמנם אנחנו יודעים עכשיו מתי תיגמר סדרת משחקי הכס, אך הקודקודים למעלה אינם פוסלים אפשרות לספין-אוף עתידי שימשיך לעסוק בעולם שבנה ג'ורג' ר.ר. מרטין

אחרי הרבה מאוד השערות ושמועות בנושא, אמש הוכרז רשמית כי סדרת משחקי הכס הפופולרית תגיע אל סיומה בתום העונה השמינית.

ההודעה הגיעה מקייסי בלויס (Casey Bloys), נשיא מחלקת שיבוץ תבניות של HBO, במהלך סיור של אגודת מבקרי הטלוויזיה.

"אילו הייתי יכול, הייתי עושה 10 עונות", אמר בלויס, "אבל אנחנו רוצים ללכת אחרי חזונם (של השואו-ראנרים – ע.פ.) ולתת להם לייצר את הגרסה הטובה ביותר של התכנית".

לאחרונה HBO אישרה גם את השמועה מחודש אפריל על קיצור אורך העונה השביעית והשמינית לשבע ושמונה פרקים בהתאמה, זאת במקום 10 פרקים לכל עונה כמו שהיה נהוג עד כה. זאת אומרת שסך הכל נותרו עוד 15 פרקים לסדרה כולה.

בלויס התייחס גם לאפשרות שליצירת ספין-אוף של משחקי הכס:

"דיברנו על זה. אני לא מתנגד, אבל זה צריך להיות הגיוני מבחינה יצירתית. אני לא חושב שיש לנו פנאי לשקול את זה כאשר אנחנו רגע לפני תחילת ההפקה, אבל אנחנו שומרים על ראש פתוח. בכל אופן, אין תכניות קונקרטיות כרגע". גם מחבר סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח, עליה מבוססת משחקי הכס, דיבר בעבר על האפשרות לספין-אוף והציע רעיון משלו בנושא.

בינתיים כל מה שנותר לנו לעשות הוא לחכות בסבלנות עד לשידור העונה השביעית של משחקי הכס, או לפחות קצת לצחוק על זה. להזכירכם, העונה השביעית תשודר באיחור של כמה חודשים לאור בעיות של מזג אוויר שלא איפשרו צילומים בחלק מהלוקיישנים, אז ההמתנה צפויה להיות ארוכה יותר מבדרך כלל.

תגובות

במאמר זה

נגישות