צפו: ההיסטוריה של משחקי הכס בסרטון אנימציה

משחקי הכס תציג סדרת סרטוני אנימציה שיציגו את ההיסטוריה של הבתים השונים בווסטרוס. תהיה בלעדית לגרסת הבלו ריי של עונה 7 שתצא בסוף השנה

קל מאוד ללכת לאיבוד בעלילה של משחקי הכס מרובת הדמויות וקווי העלילה המקבילים, אבל מתברר כי גם ההיסטוריה של עולם הסדרה מסובכת לא פחות. סדרה של סרטוני אנימציה חדשים ינסו לעשות לנו סדר בעניין.

סדרת סרטוני האנימציה, שאורכם המשותף עומד על 45 דקות, תציג את ההיסטוריה של משחקי הכס מזוויות מבט שונות. כל פרק יהיה מלווה בקריינות שתעביר את המידע הנחוץ לצופה. הסדרה מהווה המשך של סדרת סרטונים קודמת שקוריינה על ידי שחקנים מרכזיים של משחקי הכס כמו סופי טרנר (סאנסה סטארק) וקוסטר וולדאו (ג'יימי לאניסטר). לפי הפרק הראשון שלה, שעוסק בקורותיו של בית טרגריאן הידוע לשמצה וכבר זמין לצפייה בערוץ היוטיוב הרשמי של הסדרה, יכול להיות שכל פרק יעסוק בבית שונה של ממלכת ווסטרוס.

https://www.youtube.com/watch?v=Uc32z-wgxU4&feature=youtu.be

סרטוני האנימציה המדוברים הם חלק מתוכן הבונוס בו תוכלו לצפות במקרה ותצליחו לשים את ידיכם על גרסת הבלו-ריי של העונה השביעית של משחקי הכס. תוכן מעניין נוסף אותו תוכלו למצוא בדיסק הוא סרטון מאחורי הקלעים בשם Creating The North and Beyond ("ליצור את הצפון ומעבר" בתרגום חופשי לעברית), שיעסוק במאחורי הקלעים של המסע של ג'ון סנואו צפונה מעבר לחומה ובקרב נגד צבא המתים שהופיע בפרקים האחרונים של העונה.

סדרת האנימציה תהיה בלעדית לגרסת הבלו-ריי של משחקי הכס, אשר תנחת על מדפי החנויות ב-12 בדצמבר. לעומת זאת, הגרסה הדיגיטלית תכלול את Creating The North and Beyond ותהיה זמינה לרכישה החל מה-25 בספטמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות