רובוטים למדו לנגן ולרקוד לצד רקדנים אנושיים במופע מחול

מופע מחול חדש בשם "רובוט" משלב בין רקדנים אנושיים לבין רובוטים שמופיעים על הבמה לצד קולגות בשר ודם לאחר שלמדו לנגן ולרקוד. יגיע לארץ באוקטובר

הרובוטים חודרים אט-אט אל חיינו, אי אפשר להכחיש זאת. כיום אין אדם שלא יודע מה זה שואב אבק רובוטי כמו iRobot ומכוניות אוטונומיות שיסיעו אתכם ללא התערבות יד אדם כבר אינן פנטזיה ונראות באופק. לכן, אולי זו הייתה רק שאלה של זמן עד שמישהו יחשוב להשתמש ברובוטים למטרה קצת צבעונית יותר – בידור.

רובוט הוא מופע מחול שמשלב בין רקדנים בשר ודם לבין רובוטים, שלמדו לנגן ולרקוד ומופיעים על הבמה יחד עם הקולגות האנושיים שלהם. בסך הכל מדובר בשמונה רקדנים אנושיים שפועלים לצד שבעה רובוטים, שנקראים Nao.

המופע נוצר על ידי הכוריאוגרפית והיוצרת המוערכת בלנקה לי, לאחר שלוש שנים של פיתוח ומחקר בתחום. על התזמורת המכנית אחראית מאיווה דנקי.

 ROBOT a show by Blanca Li (43s) from Blanca Li on Vimeo.

הסיבה לכך שאנו בכלל מספרים לכם על המופע המסקרן הזה היא שהלהקה האנושית למחצה מגיעה לסיבוב הופעות קצר בארץ. רובוט יופיע בסוף חודש אוקטובר הקרוב למשך שלושה ימים, ה-26 עד ה-28, בבית האופרה הישראלית ע"ש שלמה להט בתל אביב-יפו. אז אם אתם רוצים הזדמנות לחזות במופע הייחודי הזה במו עיניכם, זו ההזדמנות שלכם.

לחצו כאן לפרטים נוספים על זמני ההופעות ולהזמנת כרטיסים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות