צפו: מעריצים צילמו פרק לייב אקשן של פיוצ'רמה

הדמויות האהובות מסיטקום האנימציה פיוצ'רמה מקבלות רוח חיים בפרק לייב אקשן שצולם והופק על ידי מעריצים מסורים של הסדרה המקורית

פריי, בנדר, ליילה ושאר הדמויות שגרמו לכם לאהוב את סדרת האנימציה הקומית פיוצ'רמה חוזרים, לזמן קצר, אל המסך בגרסת לייב אקשן. קבוצה של מעריצים החליטו לצלם פרק שיפיח רוח חיים בדמויות האהובות ולאחרונה העלו אותו ליוטיוב, והתוצאה לא רעה בכלל.

הסרטון נקרא Fan-O-Rama, משחק מלים של המילה "מעריצים" באנגלית והשם של הסדרה המקורית, פיוצ'רמה. יוצריו הם דן לניגן (בימוי), אנדי קלימזק (תסריט) וקודי פרדריק, כאשר האחרון גם מגלם את הדמות הראשית, פריי. הסרטון הועלה לערוץ בשם Cinema Relics, ובערוץ זה תוכלו למצוא גם הצצה מעניינת אל מאחורי הקלעים של תהליך ההפקה. הפרק מתחיל בסצינת פתיחה אופיינית בה פריי ובנדר מתבטלים ושותים בירה, ומשם דברים מתפתחים הלאה.

"Fan-O-Rama הוא סרט מעריצים בלתי רשמי, לייב אקשן של פיוצ'רמה", הסבירו המעריצים שהפיקו את הסרטון. "תודה רבה למאט גרואנינג ולפוקס המאה העשרים על שיצרו סדרה מדהימה שהעניקה לנו כל כך הרבה השראה".

פיוצ'רמה החלה את דרכה ב-1999 כסיטקום של רשת פוקס עד 2003 ועברה אל קומדי סנטרל ב-2008 עד לסיומה ב-2013. העלילה של הסדרה המקורית מספרת על חייו של פריי, שליח פיצה לא מבריק במיוחד שבעקבות תאונה קופא ומתעורר בעתיד הרחוק, ליתר דיוק במאה ה-31, בו נוכחות של חייזרים וטיסה בין כוכבים הם כבר שגרה עבור האנושות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור האם מתוכננים פרקי לייב אקשן נוספים או שמא מדובר בהרפתקה חד-פעמית. יכול להיות שזה תלוי בפופולריות ובתגובות לפרק, אז צירפנו לכם אותו למטה. צפו בו, או שניאלץ להיעזר ב-Hypno-Toad.

תגובות

במאמר זה

נגישות