סדרות הטלוויזיה החדשות הכי מצופות של שנת 2017

שנת 2016 כבר מאחורינו. אחרי כל הסיכומים הגיע הזמן להביט קדימה אל העתיד. שני פרומקין מסכמת אילו סדרות חדשות יופיעו השנה על המסך

2016 הסתיימה וסיפקה לא מעט רגעים טלוויזיונים מבדרים ומדוברים, אבל אנחנו עם הפנים קדימה: הנה הסדרות הגיקיות החדשות שאנחנו הכי מצפים להן ב-2017!

הסדרות של נטפליקס ומארוול

שיתוף הפעולה המוערך בין השתיים יתחיל את השנה עם איירון פיסט, הלוא הוא דני ראנד, הלוא הוא פין ג׳ונס (לוראס טיירל אהובנו ממשחקי הכס). לאחר 15 שנים בהן נחשב למת, ראנד, אשף אמנויות הלחימה, חוזר לניו יורק בנסיון להשיב לעצמו את החברה והמורשת של משפחתו, וכמובן להלחם באלו השואפים להשחית את העיר.

איירון פיסט תעלה בנטפליקס ב-17 במרץ.

אחרי הצגתו של איירון פיסט, הגיבור יתאחד עם דרדוויל, ג׳סיקה ג׳ונס ולוק קייג׳ בסדרה Defenders. בנוסף, נמתין לסדרת הספין אוף של המעניש, שכיכב בעונתה השניה של דרדוויל.

Star Trek: Discovery

טראקרז, התפקדו! לאחר היעדרות של יותר מעשור, CBS מחזירה את סטאר טראק לטלוויזיה, והיא בידיים טובות: יוצרי הסדרה הם בריאן פולר, יוצר החיים על פי נד, חניבעל ועוד; ואלכס קורצמן, שבין היתר כתב את שני סרטי סטאר טראק של ג׳יי ג׳יי אברהמס וביים את הרימייק למומיה בכיכובו של טום קרוז, שעתיד לצאת ביוני הקרוב. העונה הראשונה של הסדרה, המתרחשת כעשור לפני הסדרה המקורית משנות ה-60, תמנה 13 פרקים, ותככב בה סוניקה מרטין-גרין, השחקנית המצויינת הידועה כסשה מהמתים המהלכים.

Star Trek: Discovery תעלה במאי (ותשודר גם בנטפליקס)

אלים אמריקאים של ניל גיימן

בריאן פולר לא מסיים את תפקידו הטלוויזיוני ל-2017 לטלוויזיה עם החזרת סטאר טראק למסך הקטן, ומביא לנו גם את העיבוד לספר הפנטזיה הפופולארי של מלך הגיקים, ניל גיימן. שותפו לכתיבה של פולר הפעם יהיה מייקל גרין, שהשנה הקרדיטים שלו בשמים, כשהוא בצוות התסריטאים של לוגאן ובלייד ראנר 2049, ואפילו כתב את הסיפור לתסריט של הנוסע השמיני: קובננט של רידלי סקוט.

אלים אמריקאים תעלה במהלך אפריל.

בני אנאנסי

שוב על-פי ספר פנטסטי של גיימן, שמתקיים באותו עולם של אלים אמריקאים. ה-BBC One יוציאו מיני-סדרה על חייהם של שני בניו של אל העכביש על-פי אגדת העם האפריקאית, אנאסי. 

טרם פורסם מועד רשמי ליציאת הסדרה.

עיר הברקת

NBC שחררה לפני כחודש את הטריילר לסדרה שתיקח את סיפורו האגדי של ל. פרנק באום, הקוסם מארץ עוץ, למחוזות אפלים יותר (נקווה שבמובן החיובי של המילה), תחת החזון עתיר האפקטים של טרסם סינג. את דורתי (אדריאה ארג׳ונה) נפגוש בתחילת שנות ה-20 שלה, כשסופת טורנדו, כמובן, סוחפת אותה לעולם מיסטי מרוחק, בו מתנהל מאבק עקוב מדם על השליטה העליונה. וינסנט ד׳אונופריו, הידוע לחובבי מארוול כקינגפין, יגלם את המכשף אוז.

עיר הברקת פה ממש עוד מעט, ב-6 בינואר.

Legion

פרנצ׳ייז האקס-מן מגיע סוף סוף לטלוויזיה בלייב אקשן, למרות שלא ברור אם ואיך יתחבר ליקום הסרטים. הסדרה, שעונתה הראשונה תמנה 8 פרקים בלבד, תעקוב אחר דייויד הלר המוטאנט הסכיזופרני המוכר כבנו של צ׳ארלס אקסבייר. למוחו המוטרף של הלר ייכנס דן סטיבנס, שהתפרסם כמת׳יו הקסום באחוזת דאונטון, והשנה יככב בעיבוד הלייב אקשן של היפה והחיה, כחיה בכבודו ובעצמו. גם אוברי פלאזה, אפריל ממחלקת גנים ונוף המופלאה, תהיה שם. יוצר הסדרה הוא נואה הלוויי, הידוע כיוצר הסדרה המוערכת פארגו, שהתבססה על סרטם המופתי של האחים כהן מאותו השם.

Legion תעלה ב-8 בפברואר.

Powerless

היקום הטלוויזיוני של די.סי מתרחב בסיטקום חדש, הנוצר על-ידי בן קווין, תסריטאי מכוניות 2 (אופס). הסדרה תעסוק בצד הנזקים שגיבורי-העל הענקיים יוצרים במהלך הרפתקאות הקרבות שלהם. יככבו יקירת בני הנוער, ונסה הדג׳נס מהיי סקול מיוזיקל, ויקיר הגיקים, אלן טיודיק מפיירפליי.

Powerless תעלה ב-2 בפברואר.

הבלתי אנושיים

הסדרה של מארוול, שנועדה במקור להיות סרט ועשתה היסטוריה עוד לפני ששוחררה, כשהוכרז ששני פרקיה הראשונים יוקרנו בבתי הקולנוע ב-IMAX. הסדרה תעקוב אחר משפחת המלוכה הבלתי אנושית האייקונית, המונה בין דמויות פופולאריות ביותר כמו בלאק בולט, אישתו מדוזה ואחותה קריסטל.

הבלתי אנושיים תעלה בספטמבר.

סדרה של צרות

את העיבוד הנטפליקסי לסדרת ספרי הילדים האהובה של למוני סניקט מאותו השם, יצר מארק האדיס, שכתב בעבר במופע שנות ה-70 ודם אמיתי. את הרוזן אולף יגלם ניל פטריק האריס הכשרוני, לאחר שכזכור בעיבוד הקולנועי הוא גולם על-ידי ג׳ים קארי. למרות שבניגוד לסרט, הסדרה לא תכלול את מריל סטריפ, הטריילרים שפורסמו נראו מרגשים למדי.

סדרה של צרות תעלה, איך לא, ביום השישי ה-13, כבר החודש!

סדרות ראויות לציון נוספות שנעקוב אחריהן:

  • Future Man – קומדיה בכיכובו של ג׳וש האטצ׳רסון (פיתה ממשחקי הרעב) כשרת ביום וגיימר בלילה, המתחיל מסע בזמן בכדי למנוע את הכחדת האנושות. האטצ׳רסטון עצמו יפיק, ויפיקו בפועל סת׳ רוגן ושותפו ליצירה, אוון גולדברג.
  • Dimension 404 – סדרת אנתולוגיה מד״בית של הולו, שכל פרק שלה יתפקד לפי הנאמר כסרט בפני עצמו, ותככב בה יוצאת גלי ומלכות הצעקה, ליאה מישל.
  • התחיה של טווין פיקס של דייויד לינץ ב-Showtime, וזו של Mystery Science Theater 3000 בכיכובם של פלישיה דיי ופאטון אוסוולט בנטפליקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות