הגרסה המחודשת של Full Throttle קיבלה תאריך השקה

משחק הקווסט הקלאסי Full Throttle יעשה בקרוב קאמבק עם גרפיקה משודרגת ופס קול שעובד מחדש. ניתן להזמינו מראש עוד לפני ההשקה בחודש הבא

הגיימרים המזדקנים שבינינו אולי עוד זוכרים במעורפל את Full Throttle, משחק הקווסט של חברת לוקאסארטס מלפני יותר משני עשורים. בשנה שעברה הוכרז על הפקת גרסה מחודשת של הקווסט הקלאסי, ועכשיו נחשף תאריך ההשקה שלו – 18 באפריל.

עלילת Full Throttle מספרת על בן, מנהיג כנופיית אופנועים קשוח שנבגד ועכשיו מחפש נקמה במי שתקע לו סכין בגב. משחק זה היה אחד הראשונים שעיצב טים שייפר, מי שהביא לעולם בהמשך גם את משחק הקווסט הקומי-מורבידי Grim Fandago ואת משחק הפלטפורמה Psychonauts. היה לו גם חלק ביצירת שני המשחקים הראשונים בסדרת אי הקופים.

הגרסה המחודשת של Full Throttle, שהופקה על ידי חברת Double Fine, תציג לא רק גרפיקה משופרת עם רזולוציה גבוהה יותר אלא תכלול גם עיבוד מחדש של פס הקול המקורי. אם בכל זאת אתם רוצים לחוות את המשחק שוב ב"טעם של פעם", קיימת אופציה להוריד חזרה את הגרפיקה להגדרות של לפני 22 שנה.

ניתן להזמין מראש את Full Throttle למחשב דרך האתר gog.com במחיר של 11 דולר לעותק, הנחה של 20 אחוז ממחירו העתידי אחרי ההשקה שיעמוד על 15 דולר. בנוסף, אם אתם רוצים לשים את ידיכם על חידושים נוספים של Double Fine למשחקי רטרו אהובים, ניתן לרכוש אותם במחירים מצחיקים עד יום ראשון הקרוב, ה-19 לחודש.

מצורף למטה הטריילר של הגרסה המחודשת, שפורסם ביוטיוב בדצמבר האחרון.

תגובות

במאמר זה

נגישות