בקרוב: מופע "סטנדאפ המתים המהלכים" יעלה באפריל

יוצרי סטנדאפ משחקי הכס המצליח חוזרים אל הבמה כדי לצחוק על סדרת הזומבים האהובה עם סטנדאפ המתים המהלכים. המופע יעלה בערב שלפני שידור פרק סיום העונה

במה הייתם מצטיידים כדי לשרוד אפוקליפסת זומבים? יש מי שיאגור אוכל ומים, אחרים היו מחמשים את עצמם עד השיניים ואולי הייתם מעדיפים לחבור לאנשים נוספים כדי להגדיל את סיכויי ההישרדות שלכם. לא משנה באיזו דרך תבחרו, אלמנט אחד חשוב שיהיה בכל מצב – מורל גבוה. ואיזו דרך טובה יותר להרגיש טוב מאשר לצחוק מכל הלב על מי שרוצה לקחת מכם ביס?

יוצרי מופע סטנדאפ משחקי הכס, שנדד בזמנו בכל רחבי הארץ, חוזרים אל הבמה עם מופע חדש כאשר הפעם סדרת הזומבים המצליחה ביותר בטלוויזיה תועלה על המוקד עם סטנדאפ המתים המהלכים.

חלק מהמופיעים במופע הסטנדאפ החדש, כמו אלעד גלעדי, נעמה שטיין ואלדד שטרית, עשויים להיות מוכרים לכם כבר מסטנדאפ משחקי הכס המצליח. אליהם יצטרפו שמעון ראיצ'יק ממשחקי הקססה, ערב סטנדאפ על סמים; אפרת אברמוב מהתכנית האחות הקטנה; ויונתן עמירם מתכנית האקטואליה ההיתולית ועדת מעקב בלי יונתן עמירן. את המופע ינחה ינאי בן נח, אחד מיוצרי סטנדאפ משחקי הכס ואחת משלושת המנחים של הפודקאסט גיקאאוט.

סטנדאפ המתים המהלכים יתקיים בסטנדאפ פקטורי שבתל אביב ביום א', ה-2 באפריל, ערב לפני פרק סיום העונה של המתים המהלכים. מומלץ לשים עין על דף האירוע בפייסבוק כדי לעקוב אחרי עדכונים שוטפים. ניתן להזמין מקום מראש במחיר של 50 שקל לכרטיס במכירה המוקדמת, כאשר בערב המופע עצמו מחירו יזנק ל-70 שקל. הכניסה למקום היא מגיל 16 ומעלה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות