הסרטים דדפול 2, גמביט והמוטאנטים החדשים של פוקס החליפו תאריכים

שלושה מסרטי האקס-מן של פוקס החליפו תאריכים, שניים מהם נדחו באופן ניכר מאוד, בעקבות מגוון של סיבות וסיבוכים שונים. דדפול 2 הוקדם בשבועיים

המוטנטים החדשים

האם פוקס הסתבכה עם סרטי האקס-מן שלה? לאחרונה היא הכריזה על שינוי תאריכי היציאה לקולנוע של שלושה מהסרטים שלה – דדפול 2, גמביט והמוטאנטים החדשים.

נתחיל עם החדשות הטובות: דדפול 2, ההמשך המצופה לסרט של ריאן ריינולדס, הוקדם בשבועיים ויצא ב-18 במאי במקום ה-1 ביוני. זאת על אף שצפוי לו עימות חזיתי עם סרטים גדולים אחרים שיוצאים בחודש מאי כמו סולו (25 במאי) והנוקמים: מלחמת האינסוף (4 במאי).

ועכשיו לחדשות הרעות: נדחה סרט הסולו של גמביט, שכבר שנים סובל מרצף של בעיות, שאם נתחיל לדון בהן לעומק לא נצא מזה עד סוף השנה. בכל אופן, הצרה האחרונה של ההפקה המקוללת הזו היא פרישתו של הבמאי הנוכחי, גור ברבינסקי (Gore Verbinski), ולכן תאריך היציאה של הסרט נדחה מה-19 בפברואר 2019 הרחק אל 7 ביוני 2019.

את התאריך המקורי של גמביט תפס הסרט המוטאנטים החדשים, שלוקח לראשונה את המותג של אקס-מן אל מחוזות האימה והיה אמור במקור לצאת באפריל. כלומר, הוא נדחה בשנה שלמה. הסיבה הרשמית לדחייה על פי פוקס: הוא אינו מפחיד מספיק ולכן צריך זמן כדי לצלם חלק מהסצינות מחדש. קצת מוזר בהתחשב שכבר יצא לו טריילר ראשון באוקטובר האחרון.

אז כן, אלה בהחלט חדשות מצערות עבור מי שציפה לראות את הסרטים הללו של פוקס. לפחות אפשר להתנחם בינתיים עם התמונות החדשות שפורסמו מתוך הפניקס האפילה, שככל הידוע לנו הסרט צפוי לעמוד בלוח הזמנים שנקבע עבורו בחודש נובמבר הקרוב.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות