ביי, סקוט גימפל: המתים המהלכים מקבלת שואוראנרית חדשה

סקוט גימפל יקודם להיות אחראי על כל התוכן של "המתים המהלכים" כמותג ואותו תחליף בתפקיד השואוראנר אנג'לה קאנג, תסריטאית של 20 מפרקי הסדרה

בלי הפתעות: המתים המהלכים תחזור לעונה תשיעית בהמשך 2018, אך לראשונה מזה חמש עונות, ההפקה תבצע חילופי שואוראנרים ותיפרד מהשואוראנר הנוכחי, סקוט גימפל.

סקוט גימפל, שכיהן כשואוראנר הסדרה מעונתה הרביעית, יעזוב את התפקיד ויקודם למשרת אחראי תוכן ראשי. גימפל יפקח על הפרנצ׳ייז כולו, שכולל גם את סדרת-האחות אימת המתים המהלכים, כמו גם את משחקי המחשב, וכל הרחבה אחרת בכל פלטפורמה שתיווצר בהמשך.

במקומו של סקוט גימפל תכנס כשואוראנרית אנג׳לה קאנג, שעבדה כתסריטאית בסדרת הקומיקס החל מ-2011. כמעט 20 פרקים חתומים על שמה של קאנג, כשאחד מהם הוא אולי הפרק המושמץ בתולדות הסדרה, והוא Thank You מהעונה השישית, המסתיים עם מה שנדמה כמותו של גלן, שהתגלה מספר פרקים לאחר מכן כהטעייה. ״אני מעבר לנרגשת להכנס לתפקיד החדש הזה עם המתים המהלכים. לעבוד על הסדרה הזו, ולהיות בעלת ההזדמנות לעבד את הקומיקס המדהים של רוברט קירקמן, היה חלום פנגירלי שהתגשם עבורי״, קאנג הנלהבת אמרה.

נשיא AMC אמר על השינויים: ״זה יום חשוב במידה רבה מאוד לכל היקום הטלוויזיוני של המתים המהלכים. אנחנו גאים להוקיר את התרומה המשמעותית של אנג׳לה לסדרה, ולסלול דרך חלקה קדימה לעונה תשיעית תחת הנחייתה. ועם הוכרת תודה והערצה, אנחנו גם מוקירים את ההשפעה הנרחבת וההנהגה של סקוט, על התוכן שמתדלק את יקום TWD שלנו. ביחד, אנחנו נחלום גדול ורחב יותר מאי פעם״.

https://www.youtube.com/watch?v=riMH8kPMoVM

למרות מגמת הצניחה של הרייטינג, AMC עדיין לא הגיעו לשלבי ויתור על סדרת-הדגל שלהם, שכן רייטינג מצומצם עבור דרמת הזומבים הוא עדיין רייטינג גבוה למדי ביחס לממוצע בכבלים. עונתה השמינית של הסדרה נמצאת כעת בהפסקה, ותשוב עם הפרק התשיעי ומלחמת ריק-ניגן ב-25 בפברואר.

תגובות

במאמר זה

נגישות