במאי פיינל פנטזי 15 רוצה להוציא את המשחק גם למחשב

הבמאי של פיינל פנטזי 15, שנכון לכרגע זמין רק לקונסולות, רוצה להוציא גרסה מיוחדת למחשב ויש לו רעיון איך לייחד אותה לעומת שאר הפלטפורמות

לפעמים אנחנו שומעים על המרות מאוחרות של משחקים מהקונסולות אל המחשב, אבל יכול להיות שהמקרה הזה יהיה שונה מהשאר – הבמאי של פיינל פנטזי 15, האג'ימה טאבטה (Hajime Tabata), אומר שהוא מעוניין להוציא גרסה של המשחק למחשב בתור "ניסוי טכני".

הדברים פורסמו במקור בראיון שנערך באתר Famitsu ותורגמו לאנגלית על ידי האתר Gematsu. טאבטה הסביר שהוא מעוניין להוכיח שפיינל פנטזי 15 יכול לרוץ טוב גם על מחשבים שמיועדים לגיימינג.

אך זו איננה הסיבה היחידה של הבמאי מאחורי רצונו להביא את פיינל פנטזי 15 למחשב. לדבריו, הוא וחברת Square Enix רוצים שגרסת המחשב, אם היא אי-פעם תצא לאור, תכיל פיצ'רים בלעדיים לפלטפורמה זו דוגמת האפשרות להעניק לשחקנים את הכלים ליצור מודים וקווסטים משלהם.

להזכירכם, פיינל פנטזי 15 הושק בחודש נובמבר האחרון אבל רק לקונסולות פלייסטיישן 4 ואקס בוקס 1. בזמנו, טאבטה אמר כי הוא אמנם מודע לרצון של המעריצים לראות גם גרסה של המשחק למחשב, אבל המרה שלו לא עמדה על הפרק.

בנושא אחר, הוכרזו התאריכים של שתי חבילות התוכן הבאות בתשלום של המשחק, והן צפויות לצאת בקרוב – הראשונה ב-21 בפברואר והשניה ב-28 למרץ. חבילת תוכן עתידית אחרת תוסיף אפשרות לשיתוף פעולה של עד ארבעה שחקנים שיגלמו כל אחד מהם דמות אחרת מתוך ארבע הדמויות המרכזיות, אך עוד אין לה תאריך יציאה.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על פיינל פנטזי 15.

תגובות

במאמר זה

נגישות