"הפחד מהמתים המהלכים" תחודש לעונה שלישית

סדרת הבת של "המתים המהלכים" עתידה לעלות על המסך בפעם השלישית ב-2017. נתוני הרייטינג של הסדרה במגמת ירידה אך למרבה הפלא עדיין מרשימים לטובה

ערוץ הטלוויזיה האמריקאי AMC הכריז כי הפחד מהמתים המהלכים, סדרת בת של המתים המהלכים המקורית, תחודש לעונה שלישית.

העונה השלישית תשודר מתישהו בשנת 2017 ותהיה מורכבת מ-16 פרקים. בנוסף לכך, במקביל תחודש גם הסדרה Talking Dead ("המתים המדברים" בתרגום חופשי), תכנית אירוח שמשודרת מיד בתום כל פרק של המתים המהלכים ובה מנתחים את האירועים שקרו בפרק האחרון.

הפחד מהמתים המהלכים היא סדרת אימה שבעיקרון מתרחשת באותו עולם של המתים המהלכים, אך עם שני הבדלים עיקריים – הראשון, מבחינת הנפשות הפועלות, הוא התמקדות במשפחה מתוסבכת שמנסה לשרוד את אפוקליפסת הזומבים; השני הוא פרק הזמן, בו כרונולוגית האירועים מתרחשים לפני המתים המהלכים המקורית כאשר אפוקליפסת הזומבים רק פרצה והמין האנושי עוד לא הפנים לחלוטין שהעולם כפי שהוא הכיר אותו עד כה הגיע אל קיצו.

"מה שדייב אריקסון ורוברט קירקמן המציאו בהפחד מהמתים המהלכים ראוי להערכה", אמר נשיא ערוץ AMC, צ'ארלי קוליאר. "זה מרענן לראות איך לוס אנג'לס מתפוררת מול עיני הדמויות, שמנסות להבין את חוקי העולם החדש".

העונה השניה של הפחד מהמתים המהלכים החלה לעלות לשידור בשבוע שעבר, צמוד לסוף העונה השישית של הסדרה המרכזית. התזמון אינו מקרי וברור כי ב-AMC ניסו באופן זה לשפר את הרייטינג של הפחד מהמתים המהלכים. זה לא בהכרח הצליח לערוץ – לפי נתוני הרייטינג שנאספו, פרק פתיחת העונה השניה של הפחד מהמתים המהלכים זכה ל-6.67 מיליון צופים בלבד. אמנם מדובר בנתון מכובד אבל עדיין נפילה דרסטית בהשוואה לפרק הבכורה של הסדרה, שנצפה על ידי 10.13 מיליון צופים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות