המעריצים מנסים להציל את הסוכנת קרטר

הסוכנת קרטר בוטלה על ידי רשת ABC אחרי שתי עונות בלבד, אבל המעריצים אינם מתכוונים לשבת בשקט והקימו עצומה וירטואלית שקוראת לנטפליקס להציל את הסדרה

בשבוע האחרון חמשת רשתות הטלוויזיה המרכזיות בארצות הברית ביטלו שורה של סדרות, אחת מהן היא הסוכנת קרטר שבוטלה על ידי רשת ABC אחרי שתי עונות בלבד לאור אחוזי רייטינג נמוכים. אבל עושה רושם שהמעריצים אינם מתכוונים להשלים עם רוע הגזירה כל כך מהר.

בניסיון להציל את הסדרה, מעריצי הסוכנת קרטר פתחו עצומה וירטואלית שקוראת לנטפליקס לקחת את הסדרה תחת חסותה. נכון לרגע כתיבת שורות אלה, העצומה אספה כבר מעל ל-50 אלף חתימות כאשר קו היעד הוא 75 אלף.

רבים מהחותמים על העצומה אומרים כי הסוכנת קרטר היא אחת מסדרות הטלוויזיה הבודדות שמציגות נשים באור חיובי. "פגי קרטר היא דמות מדהימה", כתב אחד מהתומכים בעצומה. "ועם משפטים כמו 'אני יודעת מה אני שווה' היא משמשת מודל מצויין לחיקוי. הביטול של הסוכנת קרטר על ידי ABC רק מוסיף לסטיגמה לפיה נשים אינן מסוגלות לגלם תפקיד ראשי עוצמתי בכוחות עצמן".

הפניית קריאת העזרה של המעריצים דווקא אל נטפליקס אינה מקרית. נטפליקס ידועה כבית חם לסדרות שמבוססות על גיבורים של מארוול כמו דרדוויל וג'סיקה ג'ונס. בעתיד תפיק נטפליקס סדרות נוספות באותו סגנון כמו לוק קייג' ואיירון פיסט. לכן, זה נשמע הגיוני שלנטפליקס יהיה אינטרס להמשיך עם הקו הזה ולהציל את הסוכנת קרטר. נטפליקס ידועה גם כאחת שאינה חוששת להעלות באוב סדרות שבוטלו, לא משנה מתי, כמו סדרת ההמשך של צער גידול בנות. מצד שני, כפי שציינו מקודם, הסוכנת קרטר בוטלה לאור נתוני רייטינג נמוכים מדי וזה בהחלט עלול להרתיע את נטפליקס מלקחת את המושכות.

אם אתם נמנים בין מעריצי הסדרה, אתם יכולים לתרום למאבק באמצעות הוספת החתימה שלכם לעצומה. לכו תדעו, אולי יקרה נס ונטפליקס באמת תרים את הכפפה.

תגובות

במאמר זה

נגישות