דמבלדור יופיע בסרט ההמשך של חיות הפלא והיכן למצוא אותן

מנהל בית הספר לקוסמים של הוגוורטס יחבר בסרט השני בין המותג הקולנועי החדש לבין הסיפור המקורי של הארי פוטר. יכבב על הסט לצד ג'וני דפ

סרט הספין-אוף חיות הפלא והיכן למצוא אותן נמצא ממש מעבר לפינה, אבל עושה רושם שכולם מדברים כבר על סרט ההמשך שלו. ידיעה חדשה שהגיעה אלינו אומרת כי בסרט השני תופיע דמות מרכזית מסדרת הארי פוטר – פרופסור דמבלדור, מנהל בית הספר לקוסמים הוגוורטס.

ההופעה של דמבלדור בחיות הפלא והיכן למצוא אותן 2 אמורה לקשר בין סרטי הספין-אוף לבין הסדרה המרכזית, בה הוא היווה דמות חשובה בתור המדריך של הארי שהכין את הקוסם הצעיר לקראת הקרב הבלתי נמנע שלו מול הלורד וולדמורט. מנקודת הנחה שעלילת סרט ההמשך גם היא תתרחש כמה עשרות שנים לפני מאורעות הארי פוטר, כנראה שנזכה לראות את פרופסור דמבלדור בצעירותו ואולי נראה חלק מאירועי העבר שלו שפורטו בספרים על המסך הגדול.

לאחרונה פורסם כי בסרט ההמשך יככב גם השחקן המפורסם ג'וני דפ, ושאולפני וורנר ברוס מתכננים להפוך את המותג של חיות הפלא לסדרה של חמישה סרטים שעתידים לצאת בהפרש של שנה כל אחד. התסריטים לשני הסרטים הראשונים של המותג הקולנועי החדש נכתבו על ידי ג'יי קיי רולינג, הסופרת הבריטית שהביאה לעולם את הקוסם המפורסם.

עלילת חיות הפלא והיכן למצוא אותן מתגוללת בשנת 1926 ומתמקדת בקוסם בשם ניוט סקמנדר, שמגיע לניו יורק כדי לאתר ולחלץ חיות פלא קסומות. הוא יגולם על ידי אדי רדמיין (עלייתה של ג'ופיטר) ולצידו יככבו גם קתרין ווטרסון (משחקת בסרט הבא של הנוסע השמיני, Alien: Covenant) בתור הילאית בשם פורפנטינה גולדשטיין, מכשפה שתפקידה לתפוס קוסמים שסרחו; ודן פוגלר בתפקיד ג'ייקוב קוואלסקי, מוגל שנחשף לעולם הקוסמים ועוזר לניוט בסתר אחרי שהאחרון החליט בניגוד להנחיות לא למחוק את זכרונו.

הסרט יגיע אל בתי הקולנוע בשבוע הבא ב-17 לנובמבר, בעוד סרט ההמשך עתיד לצאת בדיוק שנה לאחר מכן.

תגובות

במאמר זה

נגישות