כמו קסם: דוקטור סטריינג' הכניס כמעט חצי מיליארד דולר

דוקטור סטריינג' עושה קסמים לחשבון הבנק של מארוול: הצליח לעקוף בהכנסותיו את ת'ור ואת קפטן אמריקה, ובמקביל נושף בעורפו של אנט-מן

הסרט האחרון של ענקית הקומיקס מארוול, דוקטור סטריינג', מסתמן בתור הצלחה קופתית מרשימה במיוחד – נכון לרגע כתיבת שורות אלה הוא הכניס במצטבר כמעט חצי מליארד דולר, או ליתר דיוק 492 מיליון.

חלק גדול מההכנסות של דוקטור סטריינג' נזקף לזכות הקהל הסיני, שהכניס לחשבון הבנק של מארוול 83.5 מיליון דולר מתוך סכום ההכנסות הכולל של הסרט מרחבי העולם. סכום זה מהווה גם 50 אחוז מסך כל הכסף שהסינים הוציאו על כרטיסי קולנוע באותה תקופה, מה שמייצב אותו כלהיט ללא עוררין בגבולות סין.

דוקטור סטריינג' הצליח לעקוף מבחינת הכנסות סרטי מארוול גדולים אחרים שקדמו לו – קפטן אמריקה הרוויח 371 מיליון דולר ות'ור הכניס "רק" 449 מיליון דולר. ה"מאויים" הבא ברשימת סרטי מארוול הוא אנט-מן, שהרוויח 520 מיליון דולר ודוקטור סטריינג' עשוי לעקוף גם אותו בקרוב אם המגמה החיובית במכירת הכרטיסים תמשיך.

עלילת דוקטור סטריינג' מספרת על נוירוכירורג בעל מעמד עולמי בשם סטפן סטריינג' (בנדיקט קמברבאץ'), שבעקבות תאונת דרכים ידיו נפגעות והוא מאבד את יכולתו להמשיך לשמש כמנתח. אחרי שהרפואה המודרנית נכשלת לטפל במצבו, בייאושו הרב הוא פונה אל פתרונות אלטרנטיביים וכך הוא נתקל בעולם הקסם ובמאבק הכוחות שמתחולל בו.

שחקנים נוספים על הסט הם צ'יווטל אגיופור בתפקיד הקוסם קארל מורדו, רייצ'ל מק'אדמס בתור הרופאה קריסטין פאלמר וטילדה סווינטון שמגלמת את "העתיקה". הסרט בויים על ידי סקוט דריקסון.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על דוקטור סטריינג', ושיהיה לכם יום קסום.

תגובות

במאמר זה

נגישות