דרימוורקס ויוניברסל מבטלות את ״הקרודים 2״

לאחר מספר דחיות של תאריך היציאה לבתי הקולנוע, דרימוורקס וחברת האם יוניברסל הכריזו רשמית על ביטול סרט ההמשך למשפחה הפרה-היסטורית

אולפני דרימוורקס, יחד עם חברת האם יוניברסל, ביטלו רשמית את סרט ההמשך למעללות המשפחה הפרה-היסטורית, הקרודים 2, שהיה אמור לכלול את הדמויות והיצורים המקוריים, כמו גם את חברי הקאסט המקורי, ניקולאס קייג׳, אמה סטון וריאן ריינולדס.

מוקדם יותר השנה, Comcast קנו את אולפני דרימוורקס, עסקה שהציבה את יוניברסל, שנמצאת בבעלות Comcast, מעל דרימוורקס. ככל הנראה לעסקה הזו היה תפקיד מהותי בלהשאיר את הקרודים 2, אך השמועות אומרות כי דרימוורקס כבר שקלו להפטר מהסרט עוד לפני.

דרימוורקס החלו לפתח את סרט ההמשך כבר עם יציאת סרט המקור, שזכה לביקורות יציבות וגרף רווחים של קרוב ל-600 מליון דולר, מתקציב של 135 מליון. בנוסף לחברי הקאסט המקורי, דובר כי קאט דנינגס ולזלי מאן גם היו מיועדות להצטרף להפקה. אך תאריך יציאתו לאקרנים של סרט ההמשך כבר סבל מדחיות מספר פעמים, כשהדחיה האחרונה הציבה את שחרורו ב-2018, ודרימוורקס כנראה לא רצו להתקע עם מקרה נוסף של הדינוזאור הטוב. לעומת זאת, סדרת הפריקוול שחר הקרודים כבר זכתה לעונתה השניה הקיץ בנטפליקס, אז מעריצי הסרט לפחות יכולים לצפות להפתעות נוספות על המסך הקטן.

על-פי מקור אנונימי מתוך יוניברסל שדיבר עם וראייטי, דונה לנגלי, יו״ר יוניברסל, בישרה על הביטול המפתיע למעל 30 עובדים בדרימוורקס, ולאחר שלוש וחצי שנות פיתוח (מלווה בבעיות יצירתיות כאמור), ההפקה הופסקה במיידי. לנגלי הוסיפה ואמרה כי בתקוותה להשאיר את העובדים בחברה, ולמצוא לפחות לחלקם עבודה חדשה בתוך דרימוורקס בפרוייקטים אחרים ובמסגרות של הכשרה ותכניות פיתוח יצירתי.

בנתיים, טרולים של דרימוורקס, שקיבל ביקורות חיוביות בהרבה ממה שהיה מצופה, מככב בבתי הקולנוע. הסרט הבא שלהם, בייבי בוס, שקולתיהם של אלק בולדווין, סטיב בושמי וליסה קודרו יככבו בו, עתיד לצאת במרץ 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות