צפו: סצינות של דוקטור סטריינג' שירדו בעריכה

גרסת הבלו-ריי של דוקטור סטריינג' נמצאת לא רחוק מאיתנו, והיא כוללת סצינות שנפלו בעריכה ופיצ'רים מעניינים נוספים. הנה טעימה ממה שצפוי להיות בה

ב-28 לפברואר, היום האחרון של החודש, צפויה לנחות על מדפי החנויות גרסת הבלו-ריי של הסרט דוקטור סטריינג', שכמובן תכלול כמה פיצ'רים בלעדיים. בין הפיצ'רים הללו תוכלו למצוא מספר סצינות שלא הופיעו בגרסה הסופית של הסרט אלא נשארו על שולחן העריכה.

שתיים מתוך כלל הסצינות שהושמטו הגיעו ליוטיוב. מדובר בשתי סצינות שעוסקות באנטגוניסט של דוקטור סטריינג', קסיליוס, שמגולם על ידי השחקן מאדס מיקלסן (אביה של ג'ין ברוג אחת). באחת הסצינות רואים כיצד הוא ונתיניו יוצרים את הקשר הראשוני עם דורממו, הישות המרושעת שרוצה להשתלט על כדור הארץ. זה נגמר בדם.

הסצינה השניה מראה את קסיוליוס קופץ לביקור בכנסיה, כנראה לא כדי להתפלל או להתוודות בפני הכומר על חטאיו הנוראיים שרק הולכים ומצטברים עם הזמן.

פיצ'רים נוספים מתוך דיסק הבלו-ריי של דוקטור סטריינג' יכללו רצף של פספוסים מתוך סט הצילומים של הסרט, ראיונות מאחורי הקלעים ותמונות קונספט ארט של הדמויות. הנה, לדוגמה, טעימה מאחורי הקלעים של צילומי סצינת הפוסט-קרדיט בה הדוקטור פוגש את ת'ור.

דוקטור סטריינג' הספיק לרשום לעצמו מספר הישגים מכובדים, ביניהם הכנסות של מעל לחצי מיליארד דולר. מי שצפה בסצינת הפוסט-קרדיטס כבר יודע שסרט המשך הוא רק עניין של זמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות