פוקס ליהקו את המוטאנט הראשון לסדרת האקס-מן החדשה שלהם

בלייר רדפורד יגלם את סאם, שיצטרף אל מחתרת מוטאנטים שפועלת נגד הממשל שעויין כלפיהם. סדרה זו עשויה להיות פריצת הדרך של השחקן בטלוויזיה

זמן קצר לאחר שפוקס הכריזו על הפקת סדרת מוטאנטים חדשה, במסגרת הרחבת היקום הקולנועי של האקס-מן והיקום המורחב של מארוול, והרשת כבר יצאה עם הכרזת הליהוק המוטאנטי הראשון לפרוייקט ללא השם. בלייר רדפורד נבחר לגלם את סאם, בחור עקשן ממוצא אינדיאני המנהיג את הרשת המוטאנטית המחתרתית.

בלייר רדפורד כיכב בעיקר באופרות סבון בינהן צעירים חסרי מנוח ותשוקות, ואף גילם תפקיד חוזר ב-90210, הריבוט של בוורלי הילס, והתפקיד המוטאנטי עלול להיות הפריצה הטלוויזיוניות המשמעותית יותר שלו.

את הפיילוט יביים בריאן סינגר, האיש המרכזי שעמד לאורך השנים מאחורי סרטי האקס-מן, ואף ביים ארבעה מהם, כולל כמובן את הראשון שבהם משנת 2000. השואוראנר של הסדרה, שתהיה הפקה משותפת של פוקס המאה ה-20 ומארוול טלוויזיה, יהיה מאט ניקס. ניקס יצר את סוכן מחוק, וכבר עבד עם פוקס על הסדרה הקומית The Good Guys, שבוטלה לאחר עונה אחת בלבד.

דרמת הקומיקס הטלוויזיונית תתמקד במשפחה אחת, שילדיה מתגלים בעלי כוחות מוטאנטים וצריכים לברוח יחד מהממשלה העויינת. המשפחה חוברת למחתרת אותה ינהיג סאם, ויחד ילחמו כדי לשרוד. ניקס הבהיר שהסדרה בהחלט תתקיים באותו היקום של הסרטים, ואף תעוצב כדי להעלות שאלות כמו ״היכן וולברין נמצא?״.

יותר מכל, הסדרה עתידה להשתלב עם לגיון, שעלתה בשבוע שעבר ב-FX, והפיילוט שלה זכה לתשואות רבות. לגיון עוקבת אחר דייוויד הלר, בעל היכולות הטלפתיות והטלקנטיות המורכבות ועוצמתיות, שבקומיקס הוא בנו של לא אחר מפרופסור צ׳ארלס אקסבייר. את הסדרה יצר נואה האולי, שעומד מאחורי העיבוד הטלוויזיוני המוערך לפארגו של הכהנים. מככב בה דן סטיוונס המוכר כמת׳יו מאחוזת דאונטון, ובקרוב יהיה מוכר כחיה מהריבוט הלייב אקשני של היפה והחיה.

בקצב הזה, נראה כי האקס-מנים האהובים יצליחו להשיב את הכבוד לפרנצ׳ייז דווקא במסך הקטן.

תגובות

במאמר זה

נגישות