מתקפת שמועות: אפלק לא רוצה לגלם את באטמן יותר

האם היקום הקולנועי של די.סי. יספוג מהלומה נוספת? אחרי שפרש מתפקיד הבמאי, שמועות ברשת טוענות שבן אפלק רוצה לפרוש מהפרוייקט לחלוטין

היקום הקולנועי של די.סי לא זר לבלאגן, ביקורות, ובטח שלא לשמועות, אך הפעם המכה תהיה חזקה במיוחד, אם היא אכן מבוססת המציאות: בן אפלק נמצא במגעים עם האחים וורנר כדי לצאת מהחוזה ולהפסיק לגלם את באטמן.

במקור האחים וורנר הכריזו שאפלק, שגילם את גיבור-העל לראשונה בבאטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, לא רק יככב בסרט הסולו שלו, אלא גם יביים אותו. הסרט, ששמו הנבחר הוא The Batman, בנוסף גם נכתב בידיו של אפלק וג׳ף ג׳ונס, שבשנה האחרונה מונה לעמוד בראש סרטי די.סי ועתיד להיות מעורב בכל פרוייקט שלהם.

אך אז הכל החל להתפרק: באטמן נגד סופרמן, שיצא בשנה שעברה ספג ביקורות קשות ביותר ברחבי העולם, ואף לא הרוויח בקופות את הסכומים שוורנר קיוו להם.

לאחרונה אפלק פרש מבימוי סרט הסולו של באטמן, כשהסיבות לפרישה קושרו לכך שלגלם את התפקיד האייקוני דורש הרבה פוקוס ולא משאיר מספיק מקום גם למושכות הבימוי. רק לפני ימים בודדים דובר על ליהוקו של מאט ריבס כבמאי החדש, וכבר היום מתנהלות שמועות ברחבי האינטרנט כי אפלק למעשה רוצה לצאת מהפרוייקט לגמרי.

ה-Independent מדווחים כי שלושה גורמים שונים אמרו שאפלק רוצה החוצה: ״הוא לא רוצה להיות באטמן יותר״ הם טענו. בן אפלק עצמו עוד לא הגיב על השמועות הללו.

כך או כך, נזכה לראות את אפלק עוד השנה מככב בגלימה השחורה, כשיוביל את ליגת הצדק, שתוצג לראשונה על המסך הגדול בלייב אקשן בנובמבר הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות