לכו לאיבוד בבית: דיזנגוף סנטר הוציאו גרסה רשמית במיינקראפט

מדובר במודל וירטואלי מדויק ככל הניתן של דיזנגוף סנטר בתל אביב, מבפנים ומבחוץ, בו שחקנים יכולים להיפגש ולהתחרות על פרסים

דיזנגוף סנטר

כל מי שבעבר התעניין קצת במיינקראפט יודע שזה אמנם למראית עין משחק פשוט למראה, אבל שחקנים עם מספיק זמן פנוי וכוח רצון מסוגלים לבנות עולמות שלמים בתוכו. אם הקורונה הוציאה לכם את החשק לצאת מהבית ותל אביב חסרה לכם, קבלו את היוזמה המגניבה הזו: דיזנגוף סנטר החליטו להצטרף אל הטרנד והקימו גרסה וירטואלית רשמית של הקניון בתוך המשחק.

השלב הזה הוא למעשה מודל מדויק ככל הניתן של דיזנגוף סנטר, גם מבפנים וגם מבחוץ, בו שחקנים יכולים להיפגש וירטואלית ולדבר אחד עם השני. אבל מעבר לפן החברתי עצמו יש פה גם סדרה של משחקים קצרים בהם אפשר לקחת חלק.

דיזנגוף סנטר

מכירים את הבדיחה העתיקה שקל להיכנס לדיזנגוף סנטר אבל לאף אחד אין מושג איך לצאת ממנו? אז המשחק הראשון, “הבריחה מהסנטר”, רוכב בדיוק על הרעיון הזה: כל השחקנים מועברים לנקודת זינוק בסנטר והשחקן הראשון שמצליח להימלט ממנו הוא המנצח. משחק אחר הוא “מצא את המטמון”, בו צריך לחפש בכל פינה נידחת של הסנטר כדי למצוא תיבת אוצר לפני כולם. משחק חדש מתחיל כל 15 דקות ורק צריכים להיות נוכחים בשרת בזמן הנכון.

בין המנצחים במשחקים שיתקיימו יחולקו פרסים שונים, החל מהנחות וסכומי כסף לרכישה בחנויות של הסנטר ועד לבובות פאנקו פופ במתנה.

לחצו כאן לפרטים על התחברות לשרת, המשחקים והפרסים. רק נסו לא ללכת לאיבוד שם.

תגובות

במאמר זה

נגישות