דמו של Dishonored 2 יהיה זמין בחינם בסוף השבוע הקרוב

גרסת הניסיון של DIshonored 2 תהיה זמינה להורדה לקונסולות ולמחשב. תכלול שלוש משימות ואפשרות לבחור איזו דמות מבין השתיים תרצו לגלם

במקרה ותהיתם האם המשחק Dishonored 2 שווה את הכסף שלכם או לא, בקרוב תהיה לכם אפשרות לבדוק זאת בעצמכם – גרסת דמו של המשחק תהיה זמינה להורדה בחינם בסוף השבוע הקרוב, החל מה-6 באפריל.

הדמו יהיה זמין לפלייסטיישן 4, אקס בוקס 1 ולמחשב. מבחינת תוכן הוא יכלול שלוש משימות: המשימה הראשונה תהיה משימת הדרכה קצרה ושתי המשימות הנותרות יהיו באורך מלא, ומי שהתנסה במשחק הראשון יודע להעיד שמדובר בלפחות כמה שעות טובות. תוכלו לבחור לגלם אחת משתי דמויות אפשריות: שומר הראש קורבו (Corvo) או הנסיכה אמילי.

תקופת הניסיון תיגמר ביום שני. אם לאחר מכן תחליטו שברצונכם לרכוש את הגרסה המלאה של המשחק, כל המידע וההתקדמות שצברתם בגרסת הדמו תישמר ותמשיך איתכם הלאה כך שלא תיאלצו להתחיל הכל מחדש.

Dishonored 2 הוא פרק ההמשך של משחק הפעולה-התגנבות המקורי משנת 2012. העלילה ממשיכה 15 שנים אחרי שקורבו הציל את יורשת העצר אמילי, בזמנו רק ילדה, מפני קנוניה. עכשיו אמילי וקורבו צריכים להתמודד מול ניסיון הפיכה ברוטאלי שמאיים על חייהם ועל הממלכה, כאשר השחקן יכול להיכנס לנעליה של אחת משתי הדמויות הללו לפי בחירתו בתחילת המשחק. מבחינת משחקיות, הדגש של המשחק הוא במתן בחירה לשחקן כיצד להשלים כל משימה, בין אם בכוח ובין אם ללא שפיכות דמים כלל, כאשר לכל דרך יש השלכות עתידיות.

Dishonored 2 יצא במקור בנובמבר 2016. הוא הצליח מאוד בקונסולות אך גרסת המחשב נקטלה על ידי המבקרים לאור ריבוי הבעיות הטכניות שלו. הוא זכה בפרס "משחק האקשן או הרפתקה הטוב ביותר לשנת 2016" במסגרת טקס The Game Awards שנערך בלוס אנג'לס בסוף אותה שנה.

https://youtu.be/l1jyUAtxh-8

תגובות

במאמר זה

נגישות