האם הסרט הראשון של "וונדר וומן" יהיה גם האחרון?

בניגוד ל"יחידת המתאבדים", שהצליח קופתית אך נכשל בביקורות, אולפני וורנר ברוס אינם מבטיחים מראש סרט המשך של "וונדר וומן". וגם: תמונות חדשות מהסרט

הסרט ההוליוודי הראשון של וונדר וומן עתיד לצאת בקיץ הקרוב, כ-75 שנים מאז שהושק לראשונה כקומיקס. אבל האם הוא גם יהיה האחרון? גורמים מתוך אולפני וורנר ברוס אמרו כי ל-DC אין שום תכניות להפיק סרטי המשך.

במסגרת פאנל בשם WonderCon בו השתתף ראש מחלקת סרטי DC של אולפני וורנר ברוס, ג'ף ג'ונס (Geoff Johns), הוא נשאל האם צפוי סרט המשך של וונדר וומן כחלק מתכנית היקום הסינמטי שהם מנסים לבנות. תשובתו הייתה "אינני יכול לאשר זאת".

הדברים פורסמו באתר MovieWeb. הסיבה לכך, לדבריהם, היא שהאולפנים אינם בטוחים שהקהל ינהר אל הקולנוע כפי שעשה במקרים של באטמן נגד סופרמן ויחידת המתאבדים. עבור האחרון מבין השניים הוכרז כבר סרט המשך ואפילו סרט ספין-אוף בכיכובה של הארלי קווין, על אף שהסרט נקטל על-ידי המבקרים ללא רחמים. אי אפשר להגיד שאין היגיון בהחלטה לא להבטיח מראש להמשיך מותג שעוד לא הוכיח את עצמו כלכלית, אבל הניסוח של התשובה לשאלה יכול בקלות לגרום לאנשים לחשוב שהקודקודים למעלה אפילו לא שוקלים את האפשרות נכון לכרגע. אילו ג'ונס היה עונה תשובה בנוסח "אנחנו שוקלים זאת" או "תלוי איך הקהל יגיב לסרט", הסיפור היה שונה לחלוטין.

מצד שני, יכול להיות שהצלחה כלכלית משמעותית של וונדר וומן בקולנוע תהפוך את ההחלטה. מבקרים רבים שקטלו את באטמן נגד סופרמן ציינו את ההופעה של גל גדות בתור וונדר וומן בתור אחת מנקודות האור של הסרט, ועושה רושם כי גם הקהל אוהב אותה. במלים אחרות, שום דבר עוד לא סגור באופן סופי ולנו נותר רק לקוות לטוב. גם אם בסופו של דבר יוחלט לא להפיק סרט סולו נוסף של וונדר וומן, לפחות נזכה לראות את הדמות על המסך פעם נוספת במסגרת ליגת הצדק שעתיד לצאת בנובמבר וכבר פורסם טיזר ראשון שלו ביוטיוב.

ולחדשות קצת יותר טובות – וורנר ברוס פרסמו לאחרונה כמה תמונות חדשות מתוך הסרט, שמציגות בעיקר את יקירת ליבנו בפעולה.

אם לא יהיו עיכובים בלוח הזמנים, הסרט של וונדר וומן עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע ב-2 ביוני.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות