המבקרים תמימי דעים לגבי Deus Ex: Mankind Divided

רוב מוחץ של מבקרי המשחקים משבחים את דאוס אקס החדש, שלדבריהם מעניק חוויה שנדיר למצוא במשחקים של היום. ויש לכם הזדמנות להשיג אותו מבלי לפתוח את הארנק

אולי האנושות מפולגת בכותר החדש בסדרת דאוס אקס, Deus Ex: Mankind Divided, אבל כמעט כל מבקרי המשחקים תמימי דעים לגביו ומעניקים לו ציונים גבוהים מלווים בשבחים רבים. לפי האתר Metacritic, הציון הממוצע של המשחק נע בין 82 לבין 85, תלוי באיזו פלטפורמה אתם מסתכלים.

להלן ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות:

GameWatcher, ציון 95: "Deus Ex: Mankind Divided הוא משחק מדהים שראוי להיות פרק רביעי באחת מאולי סדרות המשחקים הטובות ביותר. ההתמקדות בפראג איפשרה ל-Eidos Montreal ליצור עיר עשירה בפרטים, אמינה ומעוצבת היטב שתתגמל אתכם על חקירתה כל פעם".

Meristation, ציון 90: "אם אהבתם את Human Revolution, אין ספק שתהנו מ-Mankind Divided. הסטודיו לקח את הבסיס ובנה סביבו משחק סולידי בעל תכונות פחות או יותר דומות. על אף זאת, אנו מצפים מהסטודיו לקחת יותר סיכונים בפרקים הבאים".

GameStar, ציון 86: "בכל הנוגע למשחקיות, זהו דאוס אקס הטוב ביותר שיצא מאז המשחק הראשון עם כניסה לנעלי הדמות ואקשן נפלאים. אבל החולשה הגדולה ביותר שלו הוא דווקא הסיפור".

GameSpot, ציון 80: Deus Ex: Mankind Divided מלטש ומחזק את היסודות שמאפיינים את הסדרה. הוא יוצר סיטואציות מאתגרות ונותן לשחקנים את הכלים והגמישות לפתור אותן במגוון דרכים. אמנם הוא אינו מרחיק לכת משמעותית בהשוואה ל-Human Revolution, אבל Mankind Divided הוא עדיין חוויה ייחודית ומספקת שנדיר למצוא במשחקים של היום.

אם הביקורות מעבר לים עשו לכם חשק לשים את ידיכם על המשחק, יש לכם הזדמנות אחרונה לעשות זאת מבלי להוציא שקל – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס להגרלה שלנו. מהרו, ההגרלה נסגרת מחר!

תגובות

במאמר זה

נגישות