פרטים חדשים על Death Stranding של הידאו קוג'ימה

היוצר היפני הידאו קוג'ימה חושף פרטים חדשים על הפרוייקט הבא שלו, Death Stranding, כמו באיזה מן משחק מדובר ומאיפה ההשראה לשם של הכותר

יוצר סדרת משחקי מטאל גיר סוליד, הידאו קוג'ימה, חושף כמה פרטים חדשים על הפרוייקט הגדול הבא שלו, Death Stranding.

הפרטים נחשפו במסגרת מסיבת עיתונאים של סוני פלייסטיישן שנערכה היום. קוג'ימה סיפר כי Death Stranding יהיה משחק פעולה בעל אלמנטים של עולם פתוח שיעניק לשחקנים מידה מסויימת של חופש פעולה. בנוסף, הכותר יגיע עם תמיכה במשחק מרובה משתתפים ברשת.

קוג'ימה גם הסביר כי השם של המשחק, Death Stranding, נובע במקור מהתופעה המצערת בה בעלי חיים ימיים כמו דולפינים ולווייתנים נסחפים מהים אל החוף ומוצאים עליו את מותם. הטריילר הראשון של המשחק מדגים את הרעיון הזה בצורה ברורה ומדכאת מאוד.

Death Stranding יפותח לקונסולת הפלייסטיישן 4 על ידי Kojima Productions, אולפן פיתוח המשחקים הפרטי של הידאו קוג'ימה אחרי שפרש מחברת קונאמי. אנחנו לא יודעים בדיוק מה קרה בין קוג'ימה לבין קונאמי, אבל השמועות אומרות שהפרישה שלו היא כתוצאה מסכסוך קשה וממושך על העתיד של סדרת משחקי מטאל גיר סוליד.

הטריילר הסינמטי הראשון של Death Stranding נחשף במסגרת תערוכת E3 האחרונה. רואים בו את השחקן נורמן רידוס (דאריל דיקסון מסדרת האימה המתים המהלכים) כמודל CGI נסחף עירום אל חוף שמלא בפגרים של דגים ושאר בעלי חיים ימיים. זו איננה הפעם הראשונה בה הידאו קוג'ימה ונורמן רידוס משתפים פעולה – בעבר הם חברו יחד לפרוייקט משותף על משחק חדש בסדרת משחקי האימה סיילנט היל, שלצערינו בוטל באמצע הדרך. נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע איזו מן דמות נורמן רידוס יגלם או מה תהיה העלילה של Death Stranding, אבל אם לסמוך על עבודות קודמות של קוג'ימה ועל כישרון המשחק של רידוס אפשר להיות בטוחים ששיתוף הפעולה בין השניים יפיק תוצאות מעניינות.

תגובות

במאמר זה

נגישות