משקפת המציאות המדומה של גוגל, Daydream View, תושק בחודש הבא

המשקפת פותחה על ידי גוגל בדגש עבור משחקי מציאות מדומה ותתמוך גם בסמארטפונים החדישים ביותר שלה מסדרת פיקסל. תישלט ע"י שלט עם חיישן תנועה במרחב

גוגל רוצה להיכנס בכל הכוח אל השוק המתפתח של משחקי מציאות מדומה והיא מתכוונת לעשות זאת עם Daydream View, משקפת מציאות מדומה חדשה פרי פיתוחה שתנחת על מדפי החנויות בנובמבר.

Daydream View נעזרת בסמארטפון שלכם כדי לפעול ובנויה כך שתוכלו להכניס את המכשיר ישירות אל המשקפת דרך חלקה הקדמי. המערכת תתמוך גם בסמארטפונים מסדרת פיקסל, מותג הדגל החדש שגוגל הציגה לעולם השבוע.

בנוסף, Daydream View מגיע עם שלט יעודי שעליו שני כפתורים. הוא מצוייד גם בחיישן תנועה שיגיב בהתאם למשחק או האפליקציה בה אתם משתמשים – לדוגמה, תוכלו להניף אותו באוויר כמו אלת בייסבול, להצביע איתו על אובייקטים במרחב הוירטואלי עליו אתם מסתכלים ועוד. בסרטון המצורף מטה ניתן לראות כיצד השלט משמש כשרביט קסמים.

עם ההשקה של Daydream View בנובמבר הקרוב יושקו איתו גם כמה משחקים מז'אנרים מגוונים, החל ממשחק המירוצים Need for Speed, כלה במשחק פאזלים בשם EarthShape ועד לתוכן לקהל הארדקור יותר כמו משחק היריות המד"בי Gunjack 2: End of Shift. בהמשך יתווסף למאגר המשחקים ההולך וגדל גם משחק חדש בסדרת משחקי הלגו המפורסמת.

Daydream View של גוגל תהיה זמינה לרכישה ראשית כל בארצות הברית, קנדה, אנגליה, גרמניה ואוסטרליה. מחירה בעת ההשקה יעמוד על 80 דולר, שהם בערך 300 שקל. המשקפת תושק בצבע אפור, אבל לבעלי חוש האופנה המפותח יותר שביניכם אין מה לדאוג כי בעתיד מתוכננים לצאת דגמים בצבעים נוספים. למידע נוסף על המערכת המבטיחה תוכלו לבדוק את הבלוג הרשמי של גוגל.

https://youtu.be/rLLAA4ENIP4

תגובות

במאמר זה

נגישות