האם דייב באוטיסטה לוהק לבלייד ראנר 2?

תמונה שפרסם השחקן משתעשע עם פסלון קיפולי נייר בצורת חד קרן רומז על כך שהוא לוהק לסרט ההמשך. אם הדברים נכונים, ישתף פעולה על הסט עם האריסון פורד ורובין רייט

משהו מוזר עובר על דייב באוטיסטה (Dave Bautista, שומרי הגלקסיה) בזמן האחרון – השחקן פרסם תמונה שלו בצבעי שחור לבן, מחזיק בידו פסלון קיפולי נייר כסוף של חד קרן.

במבט ראשון התמונה התמימה הזו עשויה להיראות תמימה, אבל אנשים שיש להם קצת יותר ידע בעולם הקולנוע, במיוחד של סרטים משנות ה-80, יכולים לזהות בתמונה זו משמעות נסתרת שמשפיעה על עתיד הקריירה של השחקן – יכול להיות שבאוטיסטה לוהק לסרט ההמשך של בלייד ראנר.

כולם מדברים על חד הקרן

בסרט בלייד ראנר המקורי של רידלי סקוט משנת 1982, הדמות שמגלם אדוארד ג'יימס אולמוס, גאף, מתגרה בפרוטגוניסט בגילומו של האריסון פורד, דקרד, עם פסלוני אוריגמי שונים. אחד מאותם פסלונים הוא בצורה של חד קרן, שמופיע ממש ברגעים האחרונים של הסרט. בזמנו התפתחו דיונים רבים סביב המשמעות של פסלון חד הקרן, אבל זה אולי נושא מעניין לפעם אחרת.

כרגע עוד אין לנו אישור רשמי לכך שבאוטיסטה אכן לוהק לבלייד ראנר 2. מה שאנחנו כן יודעים על סרט ההמשך הוא שמלאכת הבימוי הופקדה על דניס וילנאובה (Denis Villeneuve, אסירים) ושהעלילה תתבסס על תסריט שנכתב על ידי המפטון פנצ'ר (Hampton Fancher), שהיה שותף בכתיבת הסרט הראשון. אם באוטיסטה אכן הצטרף לקאסט המתגבש הוא ימצא את עצמו עובד על הסט עם האריסון פורד, ריאן גוסלינג (Ryan Gosling) ורובין רייט (Robin Wright, בית הקלפים וג'ני מפורסט גאמפ). הצילומים של בלייד ראנר 2 צפויים להתחיל בחודש יולי השנה, בעוד תאריך היציאה של הסרט לקולנוע עומד כרגע על שנת 2018.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות