המתיחות הכי טובות של האחד באפריל 2016

רייזר משיקה טוסטר לגיימרים, סמסונג רוצה לעזור לכם לרזות עם ג'ינס חכמים וקונספירציה אחת משותפת של יוצרי הקומיקס הבולטים ברשת

חג המתיחות הבינלאומי הסתיים באופן רשמי, וכמו בכל שנה גם החברות הגדולות ביותר לקחו בו חלק. הנה כמה מהמתיחות הטובות ביותר שנתקלנו בהן:

סוני מפתחת מכשיר ללכידת רוחות רפאים

חברת סוני הציגה לעולם את ה-Proton Pack ש"פיתחה". למי שאינו מכיר, מדובר בציוד הגב שמלווה את הדמויות המרכזיות בסרטי מכסחי השדים כאשר הם יוצאים ללכוד את רוחות הרפאים שמטילות אימה על העיר. הטריילר מציג את המפרט המלא של ה-Proton Pack, כמו כן מצהיר שהציוד חסין מפני מים ומפני ריר אקטופלזמי. שימושי.

רייזר משיקה טוסטר לגיימרים

חברת החומרה רייזר, שמתמקדת בעיקר בפיתוח חומרה היקפית לגיימרים, השיקה טריילר בו היא מציגה את המוצר החדש והמהפכני שלה: טוסטר שעונה לשם Project BreadWinner. בטריילר בן כמעט 6 דקות מסבירים אנשי הצוות של רייזר מדוע הם כל כך אוהבים לאכול טוסטים תוך כדי משחק, כשבמקביל רואים צילומים דרמטיים של טוסטים נורים מן הטוסטר לכל עבר. לעזאזל, עכשיו בגללם אני רעב.

המתיחה המשותפת של יוצרי הקומיקס ברשת

אם עברתם על האתרים של יוצרי הקומיקס הגדולים ברשת בוודאי נתקלתם בתופעה מוזרה ביותר – כל אחד ואחד מהם, לכאורה, חשבו על אותה בדיחה בדיוק לכבוד האחד באפריל. אמנם צירפנו רק דוגמה אחת כי קצרה היריעה, אבל כדי לחסוך לכם את השיטוט הארוך ברשת האתר Dorkly ריכז את כל הקומיקסים הללו בדף אחד.

explosm-april-fools

מכנסי הג'ינס החכמים של סמסונג

האינטרנט יכול לתקשר היום עם כמעט כל חפץ, אז למה לא עם מכנסיים? הג'ינס החכמים של סמסונג, שמצויידים במתקן Wi-Fi על הריצ'רץ' של המכנסיים, נשמעים שימושיים מאוד: ראשית כל, הם ישלחו לכם התראה לסמארטפון במקרה וה"חנות" שלכם פתוחה במשך יותר משלוש דקות ברציפות כדי שתהיו מודעים לפאדיחה. שימוש נוסף של הג'ינס החכמים הוא ככלי עזר לאנשים שנמצאים בדיאטה – אם הג'ינס ירגישו שהם לוחצים מדי ושלא הקפדתם על המשקל, הם ישלחו למקרר אות שינעל אותו עד שתורידו קילו או שניים.

ג'ינס חכמים. מתיחת האחד באפריל של סוני
ג'ינס חכמים. מתיחת האחד באפריל של סוני

נתקלתם בעוד מתיחות טובות של האחד באפריל? שתפו אותנו בתגובות למטה.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות