המבקרים מהללים את Dark Souls III

הפרק שסוגר את טרילוגיית סדרת משחקי Dark Souls מצליח לסחוף אחריו את מבקרי המשחקים, או לפחות את רובם

Dark Souls III, הכותר השלישי של סדרת משחקי התפקידים היפנית Dark Souls, אמנם נחת על מדפי החנויות לפני פחות משבוע אבל בזמן הקצר הזה הספיק לסחוף אחריו את המבקרים, ובגדול.

לפי האתר Metacritic, ממוצע הביקורות של Dark Souls III עומד על ציון 90 לגרסת המחשב. הממוצע מורכב מ-43 ביקורות שונות, כאשר חלקן העניקו למשחק ציון 100 עגול ומושלם.

להלן כמה ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות:

Examiner, ציון 100:" Dark Souls III צריך לשמש דוגמה למשחק שאינו רק משרת נאמנה מאוד את המעריצים הקיימים, אלא גם מאפשר לטירונים להתחיל לשחק בו ולהנות ממנו".

WCCFtech, ציון 92: "Dark Souls III הוא משחק יפיפה ומבעית בעת ובעונה אחת. הוא אינטנסיבי ובעל אווירה אכזרית. משחק חובה לחובבי משחקי תפקידים ואחד מהמשחקים הטובים ביותר לשנת 2016 עד כה".

LevelUp, ציון 86: "כפרק סיום שנחוץ לסגירת הסאגה, Dark Souls III אולי אינו הכותר הכי טוב בסדרה אבל אי אפשר להתכחש לאיכותו על אף הפגמים והמחסור בתוכן בהשוואה קודמיו".

ויש את מי שהורס את המסיבה

אבל יש גם כמה מבקרים שהלכו נגד הזרם ולא התלהבו מהמשחק ואפילו חשבו שההייפ סביבו מוגזם מדי. הנה כמה ציטוטים נבחרים:

GameCrate, ציון 73: "ברור ש-Dark Souls III הותאם אישית למשוך אליו מעריצים לעוד הרפתקה אחת אחרונה, אבל נחמד לראות שהמפתחת From Software עשתה מאמץ כדי להפוך את מערכת הקרבות לנגישה יותר עבור שחקנים מזדמנים".

Gameplanet, ציון 70: "Dark Souls III קלע לרוב הדברים שהפכו את שני הפרקים בסדרה לכה מיוחדים, אבל העולם שלו משעמם באופן יוצא דופן".

מה אתם חשבתם על המשחק שכה רבים ציפו לו? ספרו לנו בתגובות למטה.

תגובות

במאמר זה

נגישות