סרט אנימציה חדש יחקור לעומק את עולם הבית של הרובוטריקים

במהלך ראיון לקידום הסרט "באמבלבי", אחד המפיקים חשף כי הצעד הבא יהיה סרט אנימציה שמספר על קורות המלחמה בכוכב הבית של הרובוטריקים

הרובוטריקים, סייברטרון

אם אתם נמנים בין מעריצי המותג הרובוטריקים, המזל הטוב מאיר לכם – סרט אנימציה חדש יחקור לעומק את עולם הבית של הרובוטים האהובים, סייברטרון (Cybertron).

המידע הזה מגיע מראיון שפורסם באתר Metro, בו המפיק לורנזו די בונבנטורה (Lorenzo di Bonaventura) קידם את הסרט האחרון של המותג שיצא לאחרונה אל אולמות הקולנוע, באמבלבי. במסגרת הראיון הוא נשאל לגבי הצעד הבא של הרובוטריקים על המסך הגדול וזו הייתה תשובתו:

"האמת שאנחנו עובדים על סרט אנימציה שיספר את כל המיתולוגיה של סייברטרון. המעריצים יאהבו את זה".

באותה נשימה, לורנזו די בונבנטורה ציין כי ההפקה בודקת את האפשרות ליצירת סרט סולו של אופטימוס פריים, מנהיג הרובוטריקים, אך לדבריו "זה יהיה טריקי".

לאור דברים אלה, גולשים חדי הבחנה ציינו כי הרעיון לספר את הסיפור מאחורי המלחמה שהחריבה את סייברטרון והובילה את הרובוטריקים לנדוד אל כדור הארץ כבר נרמז באחד הטריילרים של באמבלבי, בו ניתן לראות לכמה שניות את הלחימה בכוכב הרובוטי. מי שמתעניין יכול לדלג בטריילר, המצורף למטה, לנקודת הזמן 1:27.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו פרטים נוספים על הסרט של סייברטרון כמו מדובבים או תאריך יציאה לאולמות הקולנוע, אבל זה בהחלט יהיה מרענן לראות לשם שינוי סרט שאינו מתרחש על פני כדור הארץ. בכל אופן, דבר אחד בטוח – המותג הקולנועי של רובוטריקים עומד בפתחו של עתיד מעניין ואולי מוצלח יותר מזה שהיה לו תחת ידיו של במאי הסרטים הקודמים, מייקל ביי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות