מבקרי המשחקים עפים על סייברפאנק 2077 בהמוניהם

רוב מוחץ של הביקורות מעניק למשחק סייברפאנק 2077 ציונים גבוהים, לפעמים אפילו מושלמים, על אף תלונות רבות על באגים מציקים

סייברפאנק 2077

האם ההייפ המטורף (ואולי מטורף מדי) סביב סייברפאנק 2077 היה מוצדק? אם לשפוט על פי הביקורות של מבקרי המשחקים ברחבי הרשת, התשובה היא כן – ובגדול.

על פי האתר Metacritic, נכון לרגע כתיבת שורות אלה המשחק נהנה ציון ממוצע של 91 על בסיס 50 ביקורות. 48 מהביקורות הן חיוביות, כאשר 15 מתוכן מעניקות לו ציון 100 מושלם. למרות זאת, רוב הביקורות מציינות שהמשחק סובל מכמות משמעותית של באגים, שפוגמים בחוויה הכללית.

להלן ציטוטים נבחרים מהביקורות החיוביות:

PLAY! Zine, ציון 100: "אמנם פגום ומלא באגים טכניים רבים (אך ברי-תיקון), אבל סייברפאנק 2077 הוא חוויה ייחודית ויפיפיה בכמעט כל היבט אחר. בשורה התחתונה – יצירת אומנות".

The Digital Fix, ציון 100: "חברת CD Projekt Red הציבה סטנדרט חדש עבור מה שאפשר להשיג בארגז החול הזה. סייברפאנק 2077 לקח את הגיימינג של עולם פתוח אל עבר הדור הבא".

VGC, ציון 100: "משחק תפקידים מהמם, שמרים את הסטנדרט לאיכות סינמטית במשחקי עולם פתוח. רק תהיו מודעים לבאגים של גרסת ההשקה".

Gamersky, ציון 91: "על אף שקיימים באגים טכניים רבים, סייברפאנק 2077 בולט בשטח בתחומים של קונספט, סיפור, דמויות, עיצוב שלב, קרבות וכן הלאה. זה תענוג להשקיע מאות של שעות ב-Night City ואני מאמין שהוא יהיה אחד ממשחקי התפקידים בעולם פתוח הגדולים ביותר של העשור".

כמובן שלכל מטבע יש שני צדדים, אז בואו נראה מה אמרו הביקורות שפחות התלהבו מהמשחק:

PC Gamer, ציון 78: כמה דמויות וסיפורים נחמדים שיושבים להם בעולם פתוח, במחיר של באגים בכל פינה".

Gamespot, ציון 70: "מהניסיון שלנו, הבאגים בולטים בגודלם בכל מקום ומאלצים לעתים קרובות לטעון שמירות מחדש או לצאת מהמשחק לחלוטין. קשה להיכנס לעולם שאתה חייב לעזוב אותו כל הזמן. אבל באופן כללי קשה להיכנס לעולם של סייברפאנק 2077. כל כך הרבה דברים קורים סביבך – פרסומות קופצות כל רגע, קרבות ירי מתפרצים ברחובות, סמסים נכנסים על מכוניות שלעולם לא תקנה… הרבה דברים במשחק מרגישים מיותרים. הקווסטים הצדדיים והדמויות שלהם הם האור בקצה המנהרה מלאת נורות הניאון של Night City, והם נותנים את המרחב לחקור את מכניקות משחק התפקידים הכי טובות שיש. אלה מה שעזרו לי להמשיך במה שנחשב חוויה מאכזבת בכל היבט אחר".

תגובות

במאמר זה

נגישות