קאונטר סטרייק יקבל מערכת להשתקת בריונים אוטומטית בצ'אט הקולי

ב-Valve עובדים על הטמעת מערכת חדשה שמטרתה להתמודד ולהעניש בריוני רשת שמנצלים לרעה את הצ'אט הקולי הקבוצתי של המשחק קאונטר סטרייק

קאונטר סטרייק

צ'אט קולי הוא כלי קריטי שמעלה דרסטית את הסיכוי לניצחון משחקים קבוצתיים, החל מקביעת טקטיקת פעולה מראש ועד לדיווח בזמן אמת לחברי הצוות. הבעיה היא שפעמים רבות שחקנים משתמשים בצ'אט הקולי למטרות כמו ראויות כמו קללות ובריונות רשת. אמנם תמיד קיימת האפשרות להפסיק לרגע לשחק ולהשתיק את הצ'אט הקולי לחלוטין, אבל זה רחוק מלהיות אידיאלי. מערכת חדשה ש-Valve מפתחת עבור המשחק קאונטר סטרייק מציעה פיתרון לבעיה.

על פי פוסט בבלוג הרשמי של המשחק, שחקני קאונטר סטרייק שמנצלים את הצ'אט הקולי למטרות בלתי ראויות ודיווחו עליהם שוב ושוב יתחילו לראות אזהרות מערכת שמתריעות על התנהגותם. אם הבריון יתעלם מהן ויחזור לסורו, המערכת תסמן אותו בהתאם והוא יענש ע"י השתקתו באופן אוטומטי כברירת מחדל בכל משחק. כדי להסיר את העונש הוא יצטרך לאגור מספיק נקודות ניסיון במשחק לפני שיוכל לפתוח דף חדש. שחקנים אחרים שמסיבה כלשהי, אולי רחמים, ירצו בכל זאת להקשיב למה שיש לשחקן שנענש להגיד יוכלו לפתוח מחדש את התקשורת מולו.

כרגע לא ברור היכן עובר הגבול מי יענש ומי לא. בפוסט תמצאו כמה אמירות סתומות כמו "יקבל יותר תלונות באופן משמעותי משאר השחקנים" ו"יהיה יותר משקל לאזהרות נגד חשבון שמשחק הרבה ו/או מדווח הרבה", אבל לא תמצאו פה מספר או אחוזים שאפשר להיאחז בהם כדי להבין את משמעות הדברים בבירור.

תגובות

במאמר זה

נגישות