הוכרזו הזוכים של Crunchyroll Anime Awards לשנת 2018

מי קטף את מירב הפרסים של Crunchyroll Anime Awards השנה, מי חזר הביתה בידיים ריקות וכיצד התוצאות יצרו ביקורת מצד הגולשים על התנהלות האירוע? סיכום

בשנים האחרונות שירות הסטרימינג הבינלאומי לתכני אנימה, קראנצ’ירול, החל במסורת חדשה של חלוקת פרסים באירוע שנקרא Crunchyroll Anime Awards. גם השנה הוא נערך והנה סיכום של מי שחזר עם חיוך מאוזן עד אוזן ומי היה מאוכזב מהתוצאות.

באופן צפוי, אולי אפילו צפוי מדי, מי שיצא עם הכי הרבה פרסים מהאירוע הוא המותג My Hero Academia. בין הקטגוריות בהן הוא ניצח ניתן למצוא את הפרוטגוניסט, האנטגוניסט, הסרט והקרב הטוב ביותר לשנת 2018. בסך הכל זכה המותג בחמישה פרסים. זו איננה הפעם הראשונה ש-My Hero Academia משתלט על Crunchyroll Anime Awards ויש גולשים וטוקבקים רבים שכבר מגדירים את האירוע כתחרות פופולאריות נטו, אך זה כבר דיון נפרד לפעם אחרת.

זכיה בולטת נוספת היא של Devilman Crybaby, שקטף את פרס האנימה הטובה ביותר של השנה. אחת הסיבות לכך שמדובר בזכיה בולטת היא שמדובר בסדרה שזמינה באופן בלעדי בנטפליקס, שירות הסטרימינג הפופולארי שמנסה לקרוץ יותר ויותר לאוהבי אנימה לאור העובדה שהתכנים של מארוול עתידים להיפרד ממנו לטובת שירות סטרימינג חדש שיוקם על ידי דיסני.

שמות נוספים ראויים לציון הם Violet Evergarden, שזכה בפרס האנימציה הטובה ביותר; העונה השלישית של Attack on Titan, שקיבלה את פרס סיקוונס הסיום הטוב ביותר ועתידה לחזור אל המסך למערכה השניה שלה בחודש אפריל הקרוב; ו-Megalo Box, שללא ספק סומן בתור המאוכזב הגדול של התחרות אחרי שהיה מועמד לקטגוריות רבות אך בסופו של דבר חזר בידיים ריקות.

לחצו כאן לרשימת הזוכים המלאה של Crunchyroll Anime Awards.

תגובות

במאמר זה

נגישות