החדשות החמות ביותר של כנס קומיק קון ניו יורק 2016

בסוף השבוע האחרון נערך כנס הקומיק קון המלהיב בניו יורק, בו זכינו לשלל פוסטרים, טריילרים והכרזות משמחות מסדרות וסרטים שכולנו מצפים לקראתם

בשנים האחרונות קומיק קון ניו יורק הפך למתחרה רציני לקומיק קון המרכזי בסן דייגו, והשנה מעמדו המשיך להתחזק, כשהפרנצ׳ייזים הגיקיים הגדולים הגיעו להפגין נוכחות במהלך סוף השבוע האחרון. זהו גם תמיד שבוע אותו האולפנים מנצלים כדי לשחרר טריילרים, פוסטרים וכל מה שיח״צ והייפ. ריכזנו עבורכם את העדכונים הכי חמים מאותה תקופה.

טיזר ראשון לריבוט של הפאוור ריינג׳רס

הגיבורים הצבעוניים של חיים סבן ושוקי לוי, המבוססים על הגלקסי ריינג׳רס היפנים, קמים לתחייה בריבוט שמביים הבמאי הצעיר, דין ישראלייט. אחרי שקיבלנו תמונות בודדות של עיצובי הדמויות, Lionsgate סוף סוף משחררים טיזר ראשון, שחושף מעט יחסית. הטון של הסרט, לפחות על סמך הטיזר, נראה איפשהו בין כרוניקל של ג׳וש טראנק לבין, לא עלינו, ארבעה מופלאים, גם של ג׳וש טראנק. נראה כי הריבוט הולך על טייק יותר ריאליסטי וקודר ופחות קליל וקאמפי ממה שזכור לנו.

בטיזר רואים כיצד הריינג׳רים הצעירים מקבלים כוחות-על, ואנחנו זוכים להופעה קצרה של אליזבת׳ בנקס כחייזרית הפולשת, ריטה רפולסה, האוייבת המושבעת של הגיבורים. דמויות נוספות מבטיחות שיש לצפות להן יהיו זורדון, בדיבובו של מלך הטלוויזיה, בריאן קרנסטון, והעוזר שלו, אלפא 5, בדיבובו של הקומיקאי האהוב, ביל היידר. בנוסף, ישראלייט הכריז בפאנל כי בסרט יופיע נבל מוכר נוסף – האביר עטוף הזהב ויד ימינה של ריטה, גולדאר.

הסרט מיועד לצאת ב-24.3.2017.

סרטון מאחורי הקלעים לליגת הצדק

הומור עצמי הוא מצרך נדיר ביקום הקולנועי של דיסי, ובהחלט לא יזיק להם להציג ממנו יותר. לשם כך, זאק סניידר ניצל את המומנטום הגיקי של קומיק קון, ופרסם בטוויטר שלו סרטון קליל של קצת שטותניקיות מאחורי הצילומים של ליגת הצדק, שבדיוק הגיעו לסיומם. בסרטון בולט במיוחד ג׳ייסון מומואה, שמשתולל באנרגטיות מרובה, וממשיך להעלות את הציפיה לקראת האקוומן שלו.

טריילר לאיירון פיסט והכרזה משמחת לנבל בדיפנדרס

למארוול, כידוע, בכלל לא חסר הומור, אבל בחזית הנטפליקסית שלהם הם נוטים לשמור על רצינות ואף כבדות. לא בקומיק קון! ימים לאחר שנחשף תאריך היציאה של איירון פיסטסדרת מארוול-נטפליקס הגיעה לפאנל כיפי ומדובר בכנס, בו הוצג הטיזר הראשון לסדרה:

בנוסף, בפאנל זה הדיפנדרס התאחדו יחדיו בציבור לראשונה, כשצ׳ארלי קוקס (דרדוויל), קריסטין ריטר (ג׳סיקה ג׳ונס) ומייק קולטר (לוק קייג׳) הצטרפו בהפתעה לפין ג׳ונס (איירון פיסט) על הבמה. והשמחה לא הסתיימה שם, אלא התפוצצה כשהוכרז כי סיגרוני וויבר תגלם את הנבלית של הדיפנדרס, בסדרה שעתידה לצאת ב-2017.

פין ג׳ונס ומכר:

..the man himself. 😅

A photo posted by Finnstagram (@finnjones) on

פוסטר לולריאן ועיר אלף הכוכבים

לקראת הפאנל המיוחד בכנס קומיק קון, הסרט החדש של לוק בסון בכיכובם של דיין דיהן וקארה דלווין קיבל פוסטר ראשון, תמונות חדשות וסינופסיס. בסון מגשים את חלומו מזה עשור ומעבד למסך הגדול את הנובלה הגראפית ולריאן ולורליין, שהשפיעה רבות על עולמות המד״ב והפנטזיה. בסרט דיהן ודלווין יגלמו שני סוכנים של "ממשלת הטריטוריות האנושיות". השניים יוצאים למשימה בעיר האינטרגלאקטית אלפא, המאגדת 17 מליון תושבים מאלפי זנים שונים מכל רחבי היקום, החיים. צריך לזכור שמדובר בבמאי שאמנם הביא לנו את האלמנט החמישי, אבל מאז הוא גם הביא לנו את לוסי, אז עם כל ההתרגשות – צריך להגיע עם ציפיות מתונות.

valerian_teaser

הסרט מיועד לצאת ב-20.7.2017

טריילר להחומה הגדולה של מאט דיימון

החומה הגדולה יהיה סרט מפלצות-היסטורי-אפי בבימויו של ג׳אנג יימאו, שעומד מאחורי גיבור וקללת פרח הזהב, וכמו כן זה סרטו הראשון הדובר אנגלית. בסרט כאמור יככב מאט דיימון, שאולי הפעם יציל אחרים, ולא רק יצפה שיבואו להצילו. בפאנל הסרט בקומיק קון, דיימון הרעיף שבחים על יימאו, טען כי זה הסרט בסקאלה הכי גדולה שהוא היה חלק ממנו, ונאמר כי יימאו השתמש בכישורי הכתיבה של דיימון במהלך הצילומים להוספת שורות דיאלוג מעניינות ושינויים אחרים. יימאו סיפור בנוסף כי יותר ממאה מתרגמים היו חלק פעיל על הסט. יככבו לצד דיימון – פדרו פסקל, המוכר כאובריין האהוב ממשחקי הכס ומנרקוס, סדרת הסמים של נטפליקס, וגם וויליאם דפו שבהחלט לא צריך הצגה.

הסרט מיועד לצאת ב-17.2.2017

תגובות

במאמר זה

נגישות