כל החדשות הכי מעניינות מתוך קומיק קון ניו יורק 2017

טריילר חדש של "ליגת הצדק", הסדרות של "המתים המהלכים" עושות קרוסאובר משותף והמון המון קוספליי. הנה כל מה שמעניין מתוך קומיק קון ניו יורק שהסתיים לאחרונה

סניידר קאט

בסופ״ש האחרון נערך קומיק קון ניו יורק, כנס שמעלה בקרב משתתפיו חיוכים שלא יורדים מהפנים, כאילו הם בכלל מבלים בדיסנילנד. בניגוד לכנסים קודמים, ובמיוחד לקומיק קון סן דייגולא קרה הפעם משהו יותר מדי מסעיר, אבל בכל זאת כרגיל הוצגו מספר טריילרים מוצלחים ומידע חדש מעניין. הנה ההיילטים ממה שהיה לכנס קומיק קון ניו יורק להציע:

טריילר חדש לליגת הצדק

בניגוד לשמועות, נראה שליגת הצדק כן יצא בתאריך המתוכנן שלו, לפחות אם שופטים את מערכת היח״צ של דיסי והאחים וורנר שמתנהלת כאילו העסקים כרגיל. עם זאת, אם שופטים את איכות ה-CGI של משחק מחשב ישן המוצג בטריילראולי מוטב היה אם היו דוחים את עליית הסרט לאקרנים בכמה חודשים.

זה הטריילר הראשון שנותן הצצה מרגשת ללויס וקלארק, וכבר הטריילר השני ששם דגש על וונדר וומן שדי דוחקת את באטמן לשוליים, בעוד אקוומן והפלאש משתטים. נשמור על אופטימיות זהירה עד ה-16 בנובמבר!

טריילר מלא לפסיפיק רים 2

פסיפיק רים חוזר עם רובוטי הפאוור ריינג׳רס המגודלים ומפלצות הענק שלו, ללא הבמאי גיירמו דל טורו, ומחוזק בג׳ון בויגה (Finn ממלחמת הכוכבים) וסקוט איסטווד (הבן של). הסיקוול יסמל את המעבר של סטיבן ס. דינייט מטלוויזיה לקולנוע. דינייט יצר את סדרות ספרטקוס הגרנדיוזיות של Star, כתב בסמלוויל, באפי קוטלת הערפדים ואנג׳ל, ואפילו שימש תקופה כשואוראנר בדרדוויל של נטפליקסנשמע שהסרט בידיים גיקיות טובות.

הטריילר נראה כמו חגיגה כיפית של בידור קולנועי קליל! במרץ 2018 נגלה עד כמה זה נכון.

הפאנישר מקבל דחייה

בעקבות הטבח ההמוני הטראגי והמזוויע בלאס וגאסנטפליקס ומארוול ביטלו את אירוע סדרת הסולו של הפאנישר שייעדו לכנס, וככל הנראה דחו את עליית הסדרה (שכנראה היתה מיועדת לצאת כהפתעה) למועד שטרם הוכרז.

פרנק קאסל, AKA הפאנישר, הוא כידוע דמות אלימה ביותר, וממה שכבר ראינו ממנו בעונה השניה של דרדוויל, בגילומו המצויין של ג׳ון ברנט׳ל (שיין מהמתים המהלכים), ניתן בהחלט לדמיין מה הן הסיבות שגרמו לביטול והדחיה. נמשיך לעקוב ולעדכן.

https://www.youtube.com/watch?v=lIY6zFL95hE

הוכרז קרוסאובר בין המתים המהלכים לאימת המתים המהלכים

העונה השביעית של המתים המהלכים לא היתה אהודה במיוחד, בלשון המעטה. למעשה, הסדרה המגהפופולארית איבדה לא מעט מצופיה במהלך העונה המבולגנת שאכזבה רבים. מצד שני, אימת המתים המהלכים היא סדרה שמלכתחילה לא עניינה במיוחד, והחזיקה רייטינג והייפ מביכים עבור סדרת האם שלה. עכשיו שתיהן עתידות להתאחד במפגש שהמומונטום שלו, אם היה אחד, חלף מזמן.

לא ברור איך זה יקרה, שכן המתים המהלכים מתרחשת בג׳ורג׳יה, ואימת מתרחשת באיזור מקסיקו הרחוקה, אבל נאמר שדמות אחת תעבור מסדרה אחת לשניה. לחצו כאן כדי לקרוא עוד על הנושא.

טיזר ראשון ל-Marvel's Runaways

סדרת נוער מבוססתקומיקס חדשה של מארוול ו-Hulu נמצאת בדרכה ל-21 בנובמבר, וסוף סוף קיבלנו הצצה ראשונה מ-10 הפרקים המיועדים לעונתה הראשונה. ה-Runaways היא קבוצת בני נוער שמגלים שיש להם כוחותעל (לא האקס-מן), ושהם יצטרכו להלחם בנבליעל החותרים להשמיד את העולם. וכאן נכנסת המקוריות: אותם נבלים הם למעשה ההורים של גיבורינו הצעירים.

הקבוצה הייחודית מבוססת בלוס אנג׳לס, למקרה שפספסתם את המבט הצבעוני על עצי הדקל בטיזר.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6_0dJkjFAM

טריילר ראשון ל-Happy!

ערוץ SyFy מביא לחיים את Happy! האקסטרהגרפי של גרנט מוריסון ודריק רוברטסון, בסדרת דרמה/מותחן פסיכולוגי חדשה. הפרמיס הביזארי עוקב אחר שוטרלשעבר וכיוםמתנקש, מגולם עלידי כריסופר מלוני הותיק (איש הפלדה, Wet Hot American Summer), שמתקשר עם סוס כחול מעופף בשם האפי, המדובב עלידי פאטון אוסוולט האהוב (רטטוי, סוכני ש.י.ל.ד).

המעט שניתן להגיד בנhתיים הן מחמאות על האומץ, ונראה שאולי מדובר בתוכן מרענן.

https://www.youtube.com/watch?v=K60kfc-k-8g

טריילר לעונה ה-11 של תיקים באפלה

אחרי היעדרות של 15 שנה, תיקים באפלה חזרה בשנה שעברה עם מצעד ההזיות שנקרא העונה העשירית של הסדרה. היוצר כריס קרטר ואף אחד בפוקס לא ויתרו על הזדמנות נוספת, ומאלדר וסקאלי יחזרו שוב לנסות לפתור תעלומות בינואר 2018. העונה הקודמת מנתה שישה פרקים בלבד, והבאה תזכה כבר לעשרה פרקים.

בטריילר: כדה״א בסכנה רצינית הפעם והסיטואציה איכשהו קשורה לוויליאם – הבן של צמד הסוכנים המיוחדים, בעוד ״האמת עדיין שוכנת בתיקים באפלה״, כך סקאלי טוענת. נראה אוקוורד, אך מספיק לשמוע את צלילי הפתיחה האלו כדי לדעת שעשוי להיות כיף.

https://www.youtube.com/watch?v=IRdrt8nPyy8

קוספליי

אחד הדברים המדהימים שכל כנס קומיק קון מביא איתו הוא כמובן תצוגת קוספליי מושקעת ברמות הכי מרשימות שיש. התרשמו וקבלו השראה ממגוון התחפושות האדירות בסרטון הבא:

תגובות

במאמר זה

נגישות