תמונות חדשות של פול ראד מהסט של אנטמן והצרעה

התמונות החדשות שדלפו מהסט של אנטמן והצרעה מציגות את פול ראד לבוש בחליפת אנטמן מודרנית יותר. הסרט יגיע לקולנוע ב-6 ביולי 2018

אנטמן 2, או בשמו המלא And-Man and the Wasp (בתרגום חופשי אנטמן והצרעה), נמצא בימים אלה בצילומים בשטח, מה שמעניק לנו מדי פעם את ההזדמנות להנות מתמונות שדולפות מהסט.

התמונות מציגות את השחקן פול ראד, שמגלם את הדמות הראשית סקוט לאנג, רץ ממקום למקום עם חליפת אנטמן קצת שונה, אולי אפילו מודרנית יותר למראה, יחסית לזו שהשתמש בה בסרט הקודם. התמונות פורסמו בחשבון טוויטר בשם JustJared.com, והציוץ כולל גם לינק לשאר התמונות המודלפות.

מבחינת ציר הזמן ביקום הקולנועי של מארוול, עלילת אנטמן והצרעה תתרחש אחרי אירועי קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים. נכון לכתיבת שורות אלה אין לנו פרטים רבים על העלילה של הסרט, רק שסקוט לאנג נמצא בקונפליקט בין לתפקד כאבא ואיש משפחה לבין האחריות שלו כאנטמן. עוד שביב מידע שידוע הוא שהשחקנית מישל פייפר תגלם את הדמות ג'אנט ואן דין, אשתו של האנק פים שפיתח את החליפה של אנטמן, ואמה של הופ ואן דין (אבנג'לין לילי), שעתידה לקחת על עצמה את תפקיד הצרעה.

לפי לוח הזמנים הנוכחי, הצילומים של אנטמן והצרעה יימשכו עד חודש נובמבר הקרוב והסרט המלא יגיע אל מסכי הקולנוע ב-6 ביולי 2018, סמוך ליום העצמאות האמריקאי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות