המשחק Castlevania עתיד להפוך לסדרת אנימציה

אחרי סרט שבוטל בעשור הקודם, עושה רושם שסדרת משחקי Castlevania הותיקה והמפורסמת תחזור אל המסך בעתיד הקרוב, כנראה בדמות סדרת אנימציה

הגיימרים הזקנים שבינינו בוודאי זוכרים את סדרת משחקי Castlevania, או לפחות שמעו את שמו של מותג הפנטזיה הותיק מסוף שנות השמונים שהפך לסנסציה בעשור שלאחר מכן. עכשיו, לשמחתם או למורת רוחם של המעריצים, הוכרז כי סדרת אנימציה שמבוססת על העולם של סדרת המשחקים נמצאת בתהליכי הפקה.

מהפרטים המעטים שאנחנו יודעים על הפרוייקט, עומד מאחוריו אותו הצוות שהפיק את סדרת האנימציה הרפתקאות פין וג’ייק (או באנגלית Adventure Time). החברה שמפיקה אותו היא Frederator Studios של פרד סייברט, שהפיקה עבור ניקלודיאון את סדרת האנימציה קסם של הורים (The Fairly OddParents). נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין שם רשמי לפרוייקט.

ההכרזה נעשתה על ידי פרד סייברט עצמו כאשר התארח בפרק של הפודקאסט הרשמי של ניקלודיאון, Nick Animation. סייברט הסביר כי במשך שנים החברה שלו, Frederator Studios, החזיקה בזכויות לעבד את סדרת המשחקים לסדרת טלוויזיה, אבל ההפקה יצאה לדרך רק לאחרונה. לצערנו, ההכרזה של סייברט הייתה די דלה בפרטים, לכן אין בידינו פרטים חשובים כמו תאריך עליית הסדרה לשידור או קאסט המדובבים שישתתף בה.

השמועה היא שהסדרה החדשה תשודר בערוץ Cartoon Network אחרי שמקור ברשת זו סיפר בסמיכות להכרזה של סייברט כי הוא החל לאחרונה לעבוד על “פרוייקט סופר אלים”, כהגדרתו, שיעלה לשידור בשעות המאוחרות יותר של הלילה. אך מאחר והמקור לא פירט באיזה פרוייקט בדיוק מדובר, אנחנו רק יכולים לנחש שמדובר ב-Castlevania.

סדרת משחקי Castlevania החלה את דרכה בשנת 1986 תחת פיתוחה של חברת המשחקים היפנית קונאמי, שבין היתר הביאה לנו גם את סדרת המופת מטאל גיר סוליד, ומספרת על שבט של ציידי ערפדים במאבקו נגד דרקולה. בשנת 2005 תוכנן לצאת סרט שמבוסס על המותג, אבל לאור דחיות מרובות שנבעו משלל סיבות הוכרז על ביטולו בשנת 2007.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות